Актор Макс Девізоров зізнався, що вирішив вступити до ЗСУ після новини про вбивство друга Паші Лі

Фото: instagram.com/libkos

Актор серіалів «Ігри дітей старшого віку» та «Перші ластівки» Макс Девізоров наразі захищає Україну від російських окупантів на Донбасі. В інтерв’ю «Зірковому шляху» 30 травня артист зізнався, що вирішив вступити до лав ЗСУ після новини про смерть актора Паші Лі. До війни вони товаришували і перетиналися на знімальних майданчиках.

— Я дуже сумую за Пашкою, — розповів Девізоров. — Здебільшого я остаточно визначився з рішенням піти на службу, коли дізнався, що його вбили. Для мене це був такий удар, я досі не можу прийти до тями. Він був дивовижною людиною. Паша Лі приносив на знімальний майданчик солодощі, які він сам пек і називав їх «пашалішки». І це така деталь, яка дуже добре характеризує те, яким він був. Ця людина світла, Паша – людина любові.

За словами Макса, коли у країні о 9-й ранку настає хвилина мовчання, він завжди згадує Пашу Лі і молиться за нього. Що ж до колег, які живуть у країні агресора, то Девізоров звертався до них на початку війни, і лише деякі з них відповіли йому, засудивши бойові дії в Україні.

— Наразі я ні з ким не спілкуюсь із Росії. Ті звірства, які вони здійснюють, і увесь той бруд, яким вони нас поливають. – не рідкі випадки, а система. Мені здається, що все людське їм чуже. Тому я вважаю, нехай це звучить жорстко, але «гарний росіянин – мертвий росіянин».

Артист також поділився подробицями весілля з коханою Світланою, з якою до війни зустрічався близько півроку, та розповів, як робив обраниці пропозицію.

— Пропозицію я зробив через відеозв’язок в останній день перед тим, як ми їхали на Донеччину. Ми довго думали, коли нам краще зіграти наше весілля. Хотілося, щоб були присутні і наші батьки, і наші друзі. Ми знайшли для себе такий компроміс, що наразі ми просто розпишемося, тому що нам обом так буде спокійніше… На тлі всіх повідомлень з «Азовсталі»… Як наші захисники боролися за життя, робили пропозиції своїм коханим дівчатам, хотіли узаконити своє життя та своє кохання. Ми для себе вирішили, що саме зараз – найкращий час. Ми розписалися у Дніпрі. Мене відпустили на день. Дуже приємно, що для військових без черги це все проводиться, — зазначив Макс.

Девізорову 26 років, Українським глядачам він відомий за ролями у фільмах та серіалах «Найкращі вихідні», «Перші ластівки», «FAKE», «Лабіринт».

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить