У Лондоні вперше показали унікальні вбрання дому Шанель — фото

У Лондоні відкрилася виставка на честь славнозвісної французької кутюр’є Коко Шанель. Називається вона «Габріель Шанель. Модний маніфест» і проходить у Victoria and Albert Museum. І це символічно, адже це перший у Європі музей декоративно-ужиткового мистецтва.

Caption

Манекени з сукнями розташовані не тільки на подіумі — за склом, але й на сходах, що створює візуальний ефект модного показу! Тут же показують фото: Коко – у роботі та її моделі.

Це перша у Великій Британії виставка, присвячена творчості Габріель «Коко» Шанель, яка змінила світ жіночої моди свого часу і надто вплинула на те, яким ми бачимо його тепер. Коко звільнила жінок від корсетів та дала їм свободу носили стильні силуети з широкими плечима та штани. 

«Виставка досліджує новаторський підхід Шанель до дизайну одягу, який проклав шлях до нової елегантності та продовжує впливати на те, як жінки одягаються сьогодні», — зазначають куратори проєкту.

Виставка намагається пояснити феномен Коко, яка продовжує впливати на світ жіночої моди й сьогодні!

Виставка намагається пояснити феномен Коко, яка продовжує впливати на світ жіночої моди й сьогодні!

Виставка описує еволюцію культового стилю майстрині та розкриває історію модного дому Chanel, починаючи з відкриття її першого бутика в Парижі у 1910 році  — до показу останньої колекції у 1971 році.

Захід організований за мотивами тих, що проходять у Palais Galliera та Музеї моди Парижа. На ньому представлено майже 200 образів, а також аксесуари, парфуми та ювелірні вироби дому Chanel різних періодів. 

Нагадаємо, у 2019 році в паризькому музеї Palais Galliera відкрилася перша постійна експозиція, розташована в залі розміром 700 квадратних метрів, який названо на честь засновниці модного дому Chanel.

Простота й елегантність силуетів Шанель - фірмовий знак її дому!

Простота й елегантність силуетів Шанель — фірмовий знак її дому!

Довідка.  Дотримання дорогої простоти у створюваному одязі зробили з Шанель важливу фігуру в історії моди XX сторіччя. Вона принесла в жіночу моду приталений жакет і маленьку чорну сукню. Її вплив на високу моду був такий сильний, що її — єдину з історії моди — журнал Time вніс до списку ста найвпливовіших людей XX століття.

Юна Габріель опанувала навички швейної майстерності й почала працювати помічником продавця в невеликому магазині одягу. Вдень вона шила, а ввечері виступала у кабаре. Там її шарм та чарівність приваблювали шанувальників, а пісеньки Ko Ko Ri Ko та Qui qu’a vu Co, які вона виконувала, подарували їй знамените прізвисько Коко. 

Модернізм Шанель був натхнений чоловічою модою. 

Модернізм Шанель був натхнений чоловічою модою. 

Коко виходила заміж п’ять разів, та саме статки її чоловіків дозволили їй створити й розвивати власну мануфактуру і згодом отримати титул «Жінка, що вдягається найкраще у світі». Вона любила повторювати: не буває негарних жінок, бувають ліниві та — чим гірше в дівчини справи, тим краще вона має виглядати! І в цьому, погодьтесь, вся Коко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Який бабусин мотлох знов у моді – фото, відео
  • Містичний светр принцеси Діани продали на аукціоні за нечувану суму
  • Вони це носять! У чому зірки вийшли на червону доріжку Vogue — вечірки напередодні Лондонського тижня моди — фото
  • Бійка моделей на подіумі з бруду. Як пройшов епатажний показ Єлени Велез на Тижні моди у Нью-Йорку

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить