Всі магазини Zara відкриються в росії протягом року — чи потрібен тепер цей бренд українцям?

В росії в період з березня по осінь 2023 року відкриються всі магазини  Zara. Під новим брендом, який ще невідомий. Одночасно в українських соціальних мережах блогери припускають, що в Україні Zara теж планує відкрити свої магазини. Чи є під час війни у прихильників бренду привід для «радощів»? 

 Zara в Києві – бути чи не бути?

Користувачі соціальних мереж повідомляють, що у столичних магазинах Zara з’явилися співробітники, які почали оновлювати одяг на вітринах. Відео розмістили у TikTok.  На кадрах відео видно, що в магазині горить світло, манекени на вітринах переодягли в одяг нової колекції, а в торговельній залі знову розвішали товар. У коментарях користувачі відзначають, що у River Mall теж помітили рух у магазині Zara.

Втім, у головному офісі Inditex повідомили про закриття київського магазину Zara на Хрещатику, 23. Нагадаємо, що іспанська компанія Inditex володіє брендами Zara, Massimo Dutti, Pull&Bear та Bershka.

У головному офісі Inditex пояснюють, що  магазин закривають «з комерційних причин», а не через безпеку. З помешкання магазину на Хрещатику, 23, вже зняли вивіску Zara.

 «Це окреме закриття, яке чітко відповідає комерційним причинам, як ми робимо на всіх ринках, де працюємо», — прокоментував представник Inditex. 

Zara в росіі – під літерою Z?

Про те, що Zara залишиться у рф, стало відомо в жовтні минулого року. Раніше повідомлялося, що Zara в росії хочуть перейменувати на «Z». Але днями з’явилася інформація, що нової назви магазинів поки невідомо, втім з березня по вересень 2023 року всі магазини одягу Zara планують відкрити в росії під новим брендом. Спочатку в Москві, потім Пітері. Крім того, повідомляється, що магазин буде оновлювати колекцію декілька разів в сезон.

Раніше пройшла інформація, що Zara назвуть у росії як «Нова мода» (New Fashion). Проте власники змінили своє рішення.

Російську бізнес-групу Inditex купила ліванська компанія Daher. Вже відомо, що для росіян створять локальні бренди. Під новими марками планується продавати одяг та взуття. Крім того, частину нової колекції Daher розраховує виробляти на російських потужностях, які до цього також використовували бренди іспанського холдингу. З організаційних умов угоди між Inditex і Daher Group новому власнику переходять більшість договорів оренди, що дозволить зберегти значну кількість робочих місць.

Що цьому передувало

Триповерховий магазин на Хрещатику площею 1000 кв. м був першим магазином Zara в Україні. Він відкрився у травні 2008 року. Інші магазини Inditex досі не працюють в Україні із 24 лютого. Попри це, за торговельними точками в українських ТРЦ досі зберігаються орендовані площі. До початку повномасштабної війни в Україні працювало 75 магазинів мережі.

В росії Inditex закрила понад 500 своїх магазинів і припинила онлайн-продаж в березні 2022 року.

Раніше ми писали, що у НАТО не бачать жодних ознак того, що очільник Кремля володимир путін змінив свої цілі щодо війни проти України. Навпаки, ж спостерігається підготовка до нового наступу. Країна-агресорка закуповує зброю в інших авторитарних держав, таких як Іран та Північна Корея. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить