Піратка, хіпі, тюрбан. Як правильно зав’язати бандану – схеми

Серпень поступово знижує температуру повітря, а отже модникам слід готуватись до нового сезону, з іншими аксесуарами та трендами. Одним з останніх цього сезону стануть хустки — яскраві шовкові та під бандану.

Інформатор розповість, як їх носити та покаже кілька способів зав’язати так, аби виглядати невимушено і стильно, ніби з обкладинки Vogue. Серед принтів актуальні анімалістичні, вічна клітинка, яскраві геометричні малюнки, відтінки під денім. Крім того, флористичні мотиви та, власне, класична бандана

Відтак, хустку можна носити в кілька способів:

  • в традиційний — на голові, що доречно з масивними окулярами, 
  • на шиї, лишаючи коротенький вузлик спереду або збоку,
  • замість краватки — з видовженими кінцями попереду,
  • на плечах — немов накидку,
  • як бандану. 

Хустка, зав'язана немов краватка

Хустка, зав’язана немов краватка

І якщо з усіма попередніми пунктами все більш менш ясно, то з останнім розберемося детальніше. Адже носити яскраву хустку як бандану — це чи не найвиразніший варіант її модного застосування. 

Відтак, бандану носять на: 

  • голові,
  • шиї,
  • руці,
  • поясі.

Класичний спосіб

Класичним варіантом зав’язування бандани на голові є наступний: для початку потрібно скласти бандану в трикутник навпіл, потім одягти її на голову, приклавши впритул до лоба. Кінці хустки слід відвести назад і зав’язати на потилиці, а кінчик трикутника заткнути за вузол.

Найпростіший спосіб пов'язування бандани - класика

Найпростіший спосіб зав’язування бандани — класика

Піратський

Наступний спосіб часто називають не інакше як «піратським». Для цього потрібно скласти класичну квадратну бандану в трикутник, а потім ще раз згорнути її, щоб вийшла широка смужка, що ляже впритул до лоба. Кінці ж бандани затягуються і зав’язуються на потилиці. 

Це і є так звана

Це і є так звана «піратка»

Як хіпі

Наступний метод зав’язування використовували хіпі. Для цього потрібно скласти хустку кілька разів, щоб вийшла тонка смужка. Потім вона зав’язується на лобі як у піратському методі, тільки в цьому випадку вільні кінці обертаються навколо зав’язаної бандани й виводяться бантом збоку.

Спосіб хіпі 

Спосіб хіпі 

У вигляді обідка

Зав’язуємо бандану у вигляді обідка. Знову ж бандана складається в тонку смужку, середина розташовується на потилиці, а кінці переносяться вперед. Далі вони перехрещуються на лобі, знову заносяться і ззаду зав’язуються у вузол.

Бандана у вигляді обідка

Бандана у вигляді обідка

Ретро метод

В так званому ретро-методі бандана складається в смужку, обмотується навколо голови та в результаті вплітається в косу. До речі, зачіски з банданою, як правило, носять самі прості, щоб не затьмарювати сам аксесуар. Зазвичай це хвіст, коса або зібране в пучок волосся.

Ретро-спосіб

Ретро-спосіб

У вигляді тюрбана

Є ще один оригінальний варіант, для якого потрібно взяти велику бандану. Цей спосіб передбачає зав’язування бандани у вигляді тюрбана. Для цього слід спочатку скласти бандану навпіл і розташувати на голові, щоб центральний кінчик опинився нагорі.

Потім крайні кінці переносяться вперед, перекручуються і знову закидаються на потилицю, де їх потрібно зав’язати у тугий вузол. Середній кінчик, що залишався вільним, затягується і ховається під перекрученою частиною. 

Носити бандану чи хустку як тюрбан - стильно і доречно навіть під елегантний аутфіт

Носити бандану чи хустку як тюрбан — стильно і доречно навіть під елегантний аутфіт

А ще можна носити бандану немов косинку — на розпущене волосся. Що ж до носіння бандани замість ременя чи на зап’ястку, тут все просто. Для носіння бандани на поясі просто пов’яжіть її навколо стегон. Щоб носити бандану замість браслета, доречно буде обкрутити її широченькою смугою навколо зап’ястка. Кінчики хустки можна зав’язати, або просто заправити всередину.

Довідка. Слово «бандана» з індійської буквально означає «пов’язувати». Це велика хустка з різноколірної тканини з візерунками чи малюнком. Цей аксесуар популярний завдяки своїй універсальності. Нею можна покривати голову від сонця, обличчя від пилюки, і просто носити як стильний аксесуар на зап’ястку, у волоссі чи навіть замість ременя. 

Раніше Інформатор писав про тест від Андре Тана щодо того, чи модні в тебе джинси. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить