Ланцюги та прищепки: що відомо про український бренд POCHE, який оцінив Machine Gun Kelly

Музикант та актор горрору «Пташиний короб» Колсон Бейкер, відомий також як Machine Gun Kelly, обрав для церемонії міжнародного кінофестивалю Ньюпорт-Біч сережки українського бренду POCHE.

Відповідні фото зʼявились в Instagram музиканта. Американський поп-виконавець та актор Колсон Бейкер покрасувався на червоній доріжці міжнародного кінофестивалю Ньюпорт-Біч у сережках українського бренду POCHE. До свого ніжно-рожевого костюму музикант обрав сережки з колекції Carabine такого ж ніжно-рожевого кольору.

      Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от FAN ACCOUNT (@mgkspainofficial)

      Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от FAN ACCOUNT (@mgkspainofficial)

Прикраси, створені у вигляді ланок ланцюга, виконані з напівдорогоцінного металу та вкриті рожевою емаллю. Вартість такої пари становить понад 13 тисяч гривень.

Довідка

POCHE — український ювелірний бренд, заснований Таті і Надією — двома спорідненими душами, які прийняли рішення створити свій особливий імпакт-проект. До заснування POCHE Таті працювала бренд-консультантом у Лондоні для різних будинків моди, спеціалізуючись на втіленні в життя унікальних проектів, в той час як Надя працювала в ряді американських компаній у сфері бізнес- та фінансових комунікацій, перш ніж перейти до створення власного бренду. 

Кожна прикраса POCHE розповідає свою унікальну історію і пропонує рішення для вашого особистого стилю та індивідуальності. Суть POCHE полягає в тому, як концепція поєднання і нашарування прикрас присутня у всіх колекціях, різних стилях і формах, пропонуючи різні способи нашарування браслетів, сережок, кілець і кольє, які створюють оригінальні, єдині в своєму роді комбінації.

Колекцію Carabine представили у 2021 році. Прикраси від українців POCHE вже обирали для своїх образів Джої Кінг, Кеті Перрі, Олівія Родріго та інші знаменитості.

POCHE підтримують українських захисників. З кожної покупки вони перераховують 15% у фонд «Повернись живим».

Ланцюги та прищепки: що відомо про український бренд POCHE, який оцінив Machine Gun Kelly 1

Ланцюги та прищепки: що відомо про український бренд POCHE, який оцінив Machine Gun Kelly 2

Ланцюги та прищепки: що відомо про український бренд POCHE, який оцінив Machine Gun Kelly 3

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить