Які модні штучки Олена Зеленська підгледіла у культових перших леді (фото)

Підкреслено елегантний, в міру дорогий, не аж занадто розкішний, натомість в усьому сучасний стиль Олени Зеленської вже став її візитівкою і прикладом для наслідування для багатьох жінок в Україні та, цілком вірогідно, за її межами. Адже світлини з образами української першої леді протягом майже півтора року повномасштабного вторгнення Росії в Україну прикрашають шпальти провідних видань світу. 

В індивідуальності Зеленській не відмовиш. Тим не менше, у її вбраннях переважають чіткі строгі лінії, а загальний стиль легко співвіднести із формулою «дорога простота», однак оснащена стилістичною «перчинкою». А це ми вже десь бачили… Тож розберемось детальніше. 

«Родзинки» стилю української першої леді 

Олена Зеленська часто обирає для своїх закордонних візитів світлі або темніші, досить закриті вбрання саме прямого крою з довгими рукавами, спідницями міді чи штанами зі стрілкою. Зазвичай костюмам притаманні невеликі розрізи й інші дизайнерські наголошення.

Такі художні елементи в одязі першої леді ніби вказують на стійкість і гарт українського народу у війні проти російського окупанта. Виходячи з вищесказаного, саме костюми по праву можна вважати візитівкою Зеленської — її впізнаваним модним почерком.

Стиль Зеленської - завжди на висоті

Стиль Зеленської — завжди на висоті: вона любить брючні костюми 

Дружина українського президента часто надає перевагу українським брендам, це стосується як вбрання, так і аксесуарів чи ювелірних прикрас. Останні пані Зеленська добирає ретельно, вочевидь, щоразу продумуючи відповідні меседжі до суспільства.

Промовистий шалик першої леді 

Промовистий шалик першої леді 

Тут перша леді також вбачає простір для експерименту. Так, на інтерв’ю з командою американському телеканалу ABC News Зеленська одягла модний жовтий чокером з золотою підвіскою у вигляді серця — до блакитної сорочки. Той випадок, коли слова зайві, а символи говорять самі за себе. 

Модна манера першої леді Зеленської

Одним з «козирів» Олени Зеленської є те, що вона з надзвичайною невимушеністю і смаком поєднує у власних образах оманливу простоту ліній та кольорів з яскравими орнаментальними мотивами, сучасні тренди нормкору з естетикою ділового стилю. Така еклектика моди робить образи першої леді привабливими, актуальними, живими. Саме такою, маємо надію, наші партнери бачать і Україну.

Зеленська завжди виглядає дуже органічно 

Зеленська завжди виглядає дуже органічно 

Відзначимо, Олена Зеленська ледве не перша дружина очільника нашої країни, яка у своїй діяльності потужно чи навіть на повну силу використовує дипломатію моди. Історія знала таких жінок. І, цілком вірогідно, саме їхніми образами та вмінням бути доступними для сприйняття і вишуканими водночас надихається теперішня українська перша леді. 

Велике значення перша леді України надає прикрасам!

Велике значення перша леді України надає прикрасам!

Джекі Кеннеді — нова ікона старого стилю

Ніколи не боялася експериментів і дружина 35-го президента США Жаклін Кеннеді, відома широкому загалу як законодавиця моди Джекі Онассіс (за другим шлюбом). Вона теж любила лаконічність та завжди виглядала дуже елегантно навіть в джинсах чи льняних спідницях і босоніжках.

Жаклін у Нью-Йорку

Жаклін у Нью-Йорку

На перший погляд, «простенькі» костюмчики Джекі, такі популярні в 60-х, жінка урізноманітнювала пальто з леопардовим принтом, і вже не видавалась аж такою простою. Доволі сміливі як на той час для статусу першої леді плащі чи піджаки з відкидним воротом або воротом-стійкою стали візитівкою Жаклін.

Леопардове пальто вмить стало трендом! 

Леопардове пальто вмить стало трендом! 

Водночас у якості прикрас місис Кеннеді красномовно обирала одну чи кілька ниток перлів, — добре нам відома «дорога простота». Акцент Джекі, як нині і пані Зеленська, здебільшого робила на інші аксесуари.

Зацініть незвичний образ та ремінь

Зацініть незвичний образ та ремінь

Жаклін обожнювала великі окуляри та сумки Gucci. Модель сумки-хобо цього бренду  навіть отримала за це ім’я Жаклін — Jackie 1961. Цю модель жінка носила в 70-х, змінивши образи дружини президента — без зайвих деталей — на більш, так би мовити, розслаблені. 

Джекі любила великі окуляри 

Джекі любила великі окуляри 

Свого часу французький дизайнер окулярів Франсуа Пінтон наприкінці 1960-х створив дві моделі спеціально для Жаклін Кеннеді. Перша модель мала велику овальну оправу із пластику з градієнтною лінзою. Друга сьогодні відома як Jackie 1, — модель з великою черепаховою оправою та коричневими лінзами стала іконічною. 

А до чого тут Леді Ді? 

Сміливість цієї бунтарки відома усьому світові. Колишня дружина нинішнього короля Британії Карла III, а тоді принца Уельського Чарльза, мати Вільяма та Гаррі, принцеса Уельська леді Діана не любила папараці. Втім, останні, як і вся Англія, обожнювали її. Кожен її вихід в люди ставав святом для прихильників. Її образи обговорювались, на неї, як і на Джекі Кеннеді-Онассіс, хотіли бути схожими будь-що. 

Леді Ді любила виразні прикраси 

Леді Ді любила виразні прикраси 

 

Діана також любила брючні костюми 

Діана вміло поєднувала елегантну класику і традиційні мотиви з нормкором і вже тоді носила високі спортивні чоботи із блузами, оверсайзні джемпери зі стильними сумочками та велосипедки з великими дизайнерськими окулярами.

Принцеса Діана у велосипедних шортах 

Принцеса Діана у велосипедних шортах з брендовою сумкою

 

Леді Ді вже тоді задавала сучасні тренди

Леді Ді вже тоді задавала сучасні тренди

Ця жінка не боялась бути смішною чи зворушливою, на людях трималася просто і ретельно добирала компоненти свого образу, не надто переобтяжуючи його. Діана, як нині й пані Зеленська, велике значення надавала прикрасам. Вони завжди виглядали на ній доречними й не менш красномовними. 

Незвичний образ для жінки її статусу

Незвичний образ для жінки її статусу

 

«Дорога простота» леді Діани — особлива увага прикрасам та аксесуарам 

Кінець кінцем, принцеса Уельська Діана, місис Жаклін Кеннеді та нині перша леді Олена Зеленська демонструють одне просте правило — мода змінюється, а відчуття стилю — незмінно лишається в моді. Особливо, якщо воно індивідуалістське і перебуває на службі у суспільних інтересів — зміцнення і об’єднання — націй, країн, людства. 

Раніше Інформатор писав, що Зеленська одягла містичну брошку з числом долі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить