Чи модні у тебе джинси. Простий тест від Андре Тана – фото

Відомий український дизайнер Андре Тан переконаний, що гарні джинси — це завжди надійна інвестиція. Він не заперечує того факту, що мода змінюється і на них. Ба, навіть радше, як їй і властиво, ходить колами. Тож, познайомившись із трендами за підказками популярного стиліста, багато хто з вас може просто дістати із шафки старі добрі незнищенні джинси з низькою посадкою, і знову бути модною й привабливою! 

«Джинси — це зручний помічник у створені стильного образу, і, крім того, з ними завжди є можливість легко змінювати «луки», — написав Тан у своєму Instagram. 

Джинси з низькою посадкою

Діставайте з шафки старі моделі, з новими аксесуарами вони знову

Діставайте з шафки старі моделі, з новими аксесуарами вони знову «заговорять» модною мовою 

«Так, це ті самі джинси з низькою талією, які ще нещодавно вважались застарілими. Справжні модниці вже знають — вони знову у тренді. Не бійтеся низької посадки, вона дуже круто виглядає при правильному комбінуванні речей», — наполягає Тан.

Прямі джинси

Класика - незнищенна!

Класика — незнищенна!

«Безпрограшна, універсальна і завжди стильна модель — це джинси з прямими штанинами. Це вже незмінна класика, тому обов’язково потрібно мати таку пару в гардеробі», — пояснив Тан.

Мішкуваті джинси

Мова про широкі джинси із низькою посадкою, схожі на ті, які носили хлопці хіп-хопери в 00-х

Мова про широкі джинси із низькою посадкою, схожі на ті, які носили хлопці хіп-хопери в 00-х

«Дизайнери на Тижнях моди гучно і прямо заявили, що скінні джинси більше не є трендом. Однак широкі джинси мішкуватого крою, хоч і не новий тренд, але залишаються безумовними фаворитами майбутнього сезону. Тут вам і карго, і палаццо, і moms. Вибір дуже великий!» — пояснив дизайнер.

Печворк

Простіше кажучи, джинси клаптями, знову - тренд 

Простіше кажучи, джинси клаптями, знову — тренд 

«Джинси у стилі «денім на денім» завдяки популярності екологічних тенденцій отримали нове життя. Багато брендів намагаються використовувати невикористані тканини та старі вироби для створення нових речей. Це дійсно чудове рішення! Мені дуже імпонує цей тренд», — пише Тан.

Кольорові джинси

І знову привіт 00-і!

І знову привіт 00-і!

«Окрім традиційних відтінків джинсів — голубого, синього і сірого, в нових колекціях можна побачити також кольоровий денім. Яскраво, цікаво і на 100% урізноманітнить ваші образи», — порадив стиліст.

Варто сказати, що в коментарях далеко не всі дівчата висловлюють захоплення новою модою, чи скоріше — поверненням моди на широченні моделі. 

Андре Тан, тим часом, нагадав, що правильними є джинси, що підходять саме вам! Він порадив звертати увагу на те, наскільки в них зручно й комфортно, та все ж не забувати про тренди.

Раніше Інформатор писав про скандальний допис Андре Тана щодо речей, які роблять дівчат дорослішими. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить