Буданов: росіяни зменшують інтенсивність та періодичність масованих атак, аби створити ілюзію контролю

Буданов: росіяни зменшують інтенсивність та періодичність масованих атак, аби створити ілюзію контролю

1-го січня вийшло нове інтерв’ю очільника Головного управління розвідки Кирила Буданова. Серед іншого, у ньому він розповів про те, що росія намагається створити ілюзію постійного вогневого контролю за допомогою масованих атак. Проте, через брак ракет, вони вже вдалися до зменшення кількості запусків та їхньої періодичності. 

Інтерв’ю вийшло на каналі ICTV. Кирило Буданов з самого початку розмови заявив, що росіяни зараз, якщо враховувати саме запаси ракет, то мають боєприпасів лише на два масованих обстріли. Це за умови, якщо удари будуть подібні до попередніх. Водночас, ворог продовжує виробляти снаряди, аби збільшити кількість таких атак. 

Задля того, аби не вичерпати всі запаси надто швидко, росіяни вдаються до економії. Мова йде як про зменшення кількості ракет під час однієї атаки, так і про збільшення проміжків між обстрілами. 

«Вони [росіяни – Ред.]вже застосували менше ракет, ніж у попередніх хвилях. Це значить, що вони чітко розуміють, що цифри, які я зараз вам озвучую, це абсолютна правда, і їм треба зменшувати кількість, для того, щоб тримати, скажімо так, хоч якусь імітацію інтенсивності цих ракетних атак», – заявив Кирило Буданов. 

Збільшення проміжків між атаками спостерігається з самого початку масованих атак. Якщо раніше вони здійснювали такі удари раз на 7 днів, то зараз цей проміжок вже збільшився до 14 днів. Водночас, за дуже сприятливих умов, виробляти ворог може до 50 ракет на місяць. Таким чином, працювати на одну ракетну атаку їм потрібно 1,5-2 місяці.

Буданов також вважає, що росіяни вже давно йдуть до останнього, і використовують ракети навіть з недоторканого запасу, що потрібен для «безпеки країни». Якщо ситуація не зміниться, то запас повністю вичерпається, і мова вже буде йти лише про використання нових ракет, яких швидше виробляти не вийде. 

Що цьому передувало

Кирило Буданов також повідомляв, що Україні навіть після перемоги може загрожувати атака з боку росії. Навіть коли всіх окупантів виженуть з нашої землі, росія ще може влаштовувати обстріли прикордонних регіонів. Зокрема, вони можуть запускати по 2-3 ракети на місяць. 

Крім цього, Буданов також заявляв, що росіяни створюють ілюзію підготовки до наступу з боку Білорусі. Наразі немає реальних признаків того, що такий наступ може початися. Проте, рф намагається стягнути частину Сил оборони України на північний напрямок, аби послабити інші. 

Нагадаємо, що Боррель розповів, що буде з підтримкою України від ЄС у новому році.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Источник

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Ответить