3 модних тренди фарбування, які не зіпсують волосся

Зміна образу, спосіб зробити собі приємно і красиво, форма відпочинку і іміджева іграшка — так, це все можна сказати про фарбування волосся, інформує Ukr.Media.

Багато жінок вирішуються на таку процедуру насилу, тому що бояться зіпсувати свої локони фарбою. А даремно: зараз існують способи змінити колір (радикально і не дуже) без шкоди для шевелюри.

Мажимеш, або французьке мелірування

Мудрованим словом «мажимеш» називають мелірування для світлого і русявого волосся за допомогою безаміачних барвників. У методу є обмеження: слабкий окислювач не зможе проявити відтінок на більш темних локонах або вибити хімічний пігмент з забарвленого волосся.

Делікатне висвітлення пасом на кілька тонів не робить голову смугастою — навпаки, волосся виглядає як природно вигоріле. Пофарбоване в техніці мажимеш, воно виглядає свіжим, здоровим і об’ємним.

Принцип виконання такий же, як і у звичайного мелірування: майстер виділяє пасма в бажаних зонах або по всій масі, фарбує їх прицільно, обертає фольгою, витримує необхідний час і змиває. В силу м’якості засобу процедура не сушить і практично не пошкоджує волосся.

Елюмінування волосся

Не плутати з ламінуванням, хоча за зовнішнім виглядом і загальною глянсовістю ефект дещо схожий. Елюмінування волосся придумали технологи німецького бренду Goldwell. В основі такого фарбування лежать закони фізики: це система прямих барвників з дрібномолекулярним негативно зарядженим складом, в них відсутній аміак, перекис і агресивні оксиди.

У взаємодії з позитивно зарядженою структурою волоса продукт поводиться як магніт — притягується і щільно з’єднується з лусочками. В результаті виходить шевелюра з нереальним блиском і насиченим кольором, еластична, щільна і м’яка.

Пасма захищені від агресивного впливу фена, неакуратного розчісування та інших посягань середовища. У палітрі продукту 34 відтінки, від креативних до натуральних, а ще є можливість посилити натуральний колір і зробити прозоре елюмінування. Круто ж!

Антоціанін

Це слово чули всі, хто коли-небудь намагався отримати екстремальний відтінок на голові. Це нешкідливий ламінуючий барвник, при його використанні відсутній вплив на стрижень і внутрішню структуру — кожен волосок покривається найтоншою кольоровою плівкою, що захищає від впливу агресивного середовища.

Локони при застосуванні антоціаніну стають доглянуті, гладкіше і здоровіше на вигляд. Кінчики при фарбуванні значно менше січуться — візьміть на замітку!

Такий варіант підійде підліткам, творчим натурам і всім, хто хоче самовиразитися через екстремальні відтінки. А для любителів ефекту біоламінування виробник розробив натуральні кольори і безбарвну версію, яка просто надає глянець і захист.

Процедура фарбування досить складна, вимагає нанесення декількох продуктів, нагрівання і охолодження волосся, тому не рекомендуємо розважатися з нею самостійно. Щоб продовжити б’юті-ефект, необхідно використовувати вдома спеціалізований догляд: кислотний шампунь і неіонний кондиціонер того ж бренду.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить