Український фільм Бачення метелика виходить на великі екрани: де подивитись

Український фільм «Бачення метелика» виходить на великі екрани 6 квітня. З 31 березня стартують спеціальні покази стрічки у великих містах країни. 

 

«Бачення метелика» — стрічка, що розповідає про українську аеророзвідницю, яка повертається з полону. Її чекають рідні, друзі, побратими та коханий. Але нове життя приносить і нові виклики. Ця картина — портрет української войовниці. Розповідаючи історію однієї незламної жінки, вона торкається багатьох тем: від рівності в армії до адаптації колишніх полонених. У стрічці знялися учасниці бойових дій: парамедикиня Катерина Приймак та розвідниця, санінструкторка Аліна Гордєєва. Стрічка Максима Наконечного була презентована в Каннах, стала Найкращим українським повнометражним фільмом за версією 13-го Одеського міжнародного кінофестивалю.
На великий екран фільм виходить 6 квітня, але до цього його можна подивитись: 

  • 31 березня відбудеться допрем’єрний показ за участі виконавиці головної ролі Ріти Бурковської у кінотеатрі «Горіховий» у Львові.
  • 31 березня – показ за участі режисера Максима Наконечного на відкритті фестивалю «Поруч» в Одесі.
  • 4 квітня – благодійні допрем’єрні покази в кінотеатрах мережі Multiplex (гроші з квитків йдуть на збір на дрони для аеророзвідниць).
  • 5 квітня – урочиста прем’єра в кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver, Київ).
  • 8 квітня – спеціальний показ за участі режисера Максима Наконечного, продюсерки Дар’ї Бассель та акторки Ріти Бурковської із кінокритиком Gogol Media Ігорем Кромфом у «Планеті кіно» (ТРЦ River Mall, Київ).
  • 9 квітня – спеціальний показ за участі знімальної групи в «Жовтні» (Київ).

Фільм «Бачення метелика» створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Eurimages, Чеського кінофонду, Хорватського аудіовізуального центру, Шведського кіноінституту, Українського культурного фонду та Українського інституту. 

Як раніше повідомляв Інформатор, Netflix офіційно продовжив програму підтримки українського кінематографу, змінивши при цьому принцип її дії. Тепер до її реалізації залучили двох нових партнерів – організацію European Audiovisual Entrepreneurs (EAVE) та New York Film Academy. Вони нададуть доступ до навчання для українських творців.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить