Окупанти в Сімферополі відкрили виставку з експонатами, вкраденими з Маріуполя

У тимчасово окупованому Сімферополі презентували виставку на якій були представлені вкрадені експонати з Маріупольського краєзнавчого музею.

Про це повідомили російьскі телеграм-канали.

Виставка під назвою «Крим у Приазовʼї. Культура та етнографія маріупольских греків» відкрилася у науковій бібліотеці «Таврика» відкрилася наприкінці червня.

«В експозиції представлено 127 експонатів — предмети церковного начиння, домашнього вжитку, одяг, ювелірні вироби приазовських греків із фондів Маріупольського краєзнавчого музею, а також археологічні знахідки з фондів Центрального музею Тавриди, Бахчисарайського музею-заповідника, Алуштинського Національного університету», — йдеться в повідомленні.

Виставка, організована окупантами, триватиме до кінця літа.

пост

Маріуполь: останні новини

У зруйнованому росіянами місті на Донеччині практично повністю не працює медична система. Через це критично зріс рівень смертності цивільного населення.

Водночас росіяни активно наживаються на загибелі українців в Маріуполі — загарбники налагодили продаж тіл жертв їхнім родичам. Пункт видачі тіл росіяни облаштували у Мелітополі.

3 липня моніторингові групи повідомляли, що у тимчасово окупованому місті було чутно вибух. Невідомо, це сталося внаслідок удару Сил оборони по місцю дислокації окупаційних військ чи з інших причин. Але «прильоти» в місті відбуваються регулярно. Наприклад, наприкінці травня були зафіксовані удари в районі вокзалу.

Подробніше про те, як живе Маріуполь в окупації — читайте в матеріалі Інформатора.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить