На Netflix покажуть український фільм про борщ

На стримінговій платформі Netflix 30 березня вийде документальний український фільм «Борщ. Секретний інгредієнт» за участі українського кухаря Євгена Клопотенка. У стрічці шеф-кухар подорожує різними областями України, досліджуючи традиційну українську страву — борщ. Про це Клопотенко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«— Алло, Netflix, є класний документальний фільм про борщ. Покажеш? — Буде з 30 березня», — написав кухар.

Афіша на Netflix

Афіша на Netflix

Про що фільм

Фільм «Борщ. Секретний інгредієнт» — український документальний фільм 2020 року. Це документальний тревел-проєкт, у межах якого Клопотенко вирушає в подорож Україною, аби віднайти «секретні інгредієнти» борщу. Зокрема, розібратися, який український борщ є «справжнім»: на свинині, птиці, рибі або грибах. У фільмі показують, який борщ готують на Київщині, Галичині, Одещині, в Карпатах, у їдальнях Чорнобильської АЕС і на військовій польовій кухні під Бердянськом. За словами Клопотенка, цим фільмом він «відкрив власний фронт війни з росією» у боротьбі за борщ.

Перший показ фільму відбувся на каналі 1+1 як серіал у програмі Сніданок. Згодом його допрацювали, зробивши окремим кулінарним тревел-фільмом.

 

Нагадаємо, український борщ внесли до списку спадщини ЮНЕСКО.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить