Книга Таємниці океанів

Ви колись замислювалися над тим, чому нас так сильно ваблять фантастичні пригоди? Саме через них ми не зневірюємось, віримо у надможливості. Такі історії окриляють та зароджують бажання рухатись вперед, відкривати нові межі власних можливостей. Одним із прикладів захопливої історії, читання якої надихає й спонукає поміркувати, є серія Тані Штевнер від видавництва «Школа» «Алея — дівчина води». Наразі вийшло 3 частини в перекладі українською:

  1. «Поклик глибин».
  2. «Барви моря».
  3. «Таємниці океанів».

Головна героїня Алея багато подорожує з друзями заради своєї мети, спонукаючи читачів власним прикладом:

  • побороти внутрішні страхи;
  • шукати свій дар та розвивати його;
  • йти за покликом долі та бути уважним до її сигналів;
  • довіряти близьким та бути відданим своїм приятелям;
  • долати труднощі та не здаватися в скрутну хвилину.

На сторінках свого інтернет-магазину видавництво «Школа» пропонує користувачам переглянути корисну інформацію про книги, розглянути їхнє внутрішнє оформлення, почитати відгуки, рецензії у блозі. Усі частини серії «Алея — дівчина води» доступні для замовлення на сайті або ж шукайте видання у офіційних представників видавництва у своєму місті.

Книга Таємниці океанів
Книга Таємниці океанів

Знайомство з Алеєю та її нові пригоди

Таня Штевнер Таємниці океанів— третя частина фентезі-бестселера про дівчину, яка уникала води через своє захворювання, аж раптом віднайшла в ній своє покликання. У першій книзі «Поклик глибин» читачі співчували Алеї через втрату опікунку, яка насправді була їй за рідну матір. Водночас ця скорботна ситуація стала початком нових пригод у житті героїні.

Хвороба позбавила Алею друзів, але шалене бажання з’ясувати своє походження змусило її довіритися іншим, прийняти допомогу від однолітків, з’ясувати, якою є справжня ціна дружби. На книголюбів чекають шалені пригоди команди «Альфа Кру», загадки, інтриги й безліч нових відкриттів. Разом із Ленноксом та іншими новими знайомими Алея мандрує в пошуках морських жителів. Як уникнути вимирання людей моря та що спричинило їхнє зникнення?

У третій частині «Таємниці океанів», яку видавництво Школа пропонує придбати за вигідними цінами, Алея разом із друзями вирушить на пошуки останніх представників морських жителів. Чи вдасться головній героїні здійснити заповітну мрію і врятувати світ водних глибин, чи знайде вона батька, які випробування випали на долю Алеї та які у неї стосунки з красунчиком Ленноксом дізнавайтесь на сторінках серії Тані Штевнер «Алея — дівчина води» українською мовою від Видавничого дому «Школа».

Відчути кураж разом із книжковими героями

Фантастичні історії розвивають асоціативне мислення та креативність, запрошують книголюбів помріяти, зануритись у читання, відклавши інші справи. Варто лише купити книгу Таємниці океанів авторки Тані Штевнер, щоб повірити, що для людини немає нічого неможливого, якщо вона всім серцем прагне досягти своєї мети. Серія книг про Алею стане гарним подарунком для підлітків та дорослих книгоманів, які готові до шалених вчинків, шукають відповіді на численні питання, вірять у справжнє кохання та порятунок світу. Купити книги «Алея — дівчина води» від видавництва «Школа» означає вирушити в захопливі мандри, відчути нові емоції, зробити висновки про дружбу, взаємоповагу й підтримку. Актуальні прайсові ціни на видання про Алею можна дізнатися на сайті Видавничого дому «Школа». Замовляйте з безкоштовною доставкою в межах України від 400 грн й відчуйте насолоду від текстів сучасних європейських авторів підліткової художньої літератури. Ознайомитися з нашою продукцією можно за посиланням https://schoolbook.com.ua/

No votes yet.
Please wait...

Ответить