Жан-Клод Ван Дамм несподівано приїхав в Ужгород

Голлівудська зірка кіно Жан-Клод Ван Дамм несподівано прибув в Ужгород. Фото із зіркою «Кривавого спорту» опублікував лікар Михайло Єршов, уролог-андролог вищої категорії, який працює у кількох клініках Ужгорода.

Як йдеться в сюжеті ТСН, 62-річний американський актор приїхав до однієї з ужгородських приватних клінік. Однак, про деталі візиту медики розповідати відмовилися. За їхніми словами, сам актор заборонив їм розголошувати будь-які подробиці. Зокрема, подальший маршрут голлівудської зірки — наразі невідомий.

Жан-Клод Ван Дамм несподівано приїхав в Ужгород

Жан-Клод Ван Дамм несподівано приїхав в Ужгород

Що відомо про життя Жан-Клода Ван Дамма

Жан-Клод Ван Дамм є батьком трьох дітей: сина Крістофера та дочки Б’янки від дружини Гледіс Португез. Також він має сина Ніколаса від шлюбу з Дарсі Ляп’єр.

Народився 1960 року. Він знявся у більше ніж 50 фільмах, найвідоміші з яких – «Кікбоксер» (1989), «Подвійний удар» (1991), «Універсальний солдат» (1992). У 1996 році Ван Дам дебютував як режисер, випустивши фільм про бойові мистецтва «У пошуках пригод», у якому виконав головну роль.

Це не перший візит Жан-Клода Ван Дамма в Україну. У 2020 році він знімався у проєкті Netflix «Останній найманець», зйомки якого проходили в Києві. Також, за чутками, зірка бойовиків має роман з українкою Оленою Каверіною, з якою він нібито зустрічається вже понад 10 років.

Сам актор ці чутки не коментує. Він був одружений п’ять разів, але нещодавно знову зійшовся зі своєю третьою дружиною Гледіс Португез, яка народила йому двох дітей. Раніше він заявляв, що збирається завершити акторську кар’єру, знявшись в останньому фільмі, в якому битиметься зі своїми противниками з ранніх бойовиків: за чутками, серед них може бути Дольф Лундгрен.

Актор збирається мандрувати на яхті та відпочивати. Нагадаємо, раніше Жан-Клод часто навідувався в РФ. Його навіть називали другом Володимира Путіна та Рамзана Кадирова. Сам актор заявляв, що «політика його не цікавить».

Нагадаємо, комедійний бойовик The Last Mercenary перша срічка, яка претендує на відшкодування кеш-рібейтів в Україні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропусти ть важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить