Я швидко переспав з нею, після чого вона шльопнула мене по дупі! Відверті мемуари принца Гаррі стали бестселлером

Американська моніторингова компанія Circana BookScan визначила книги-бестселери за першу половину 2023 року. У США лідером продажів стали мемуари принца Гаррі “Spare”, написані у співавторстві з американським письменником Дж. Р. Морінгером. 

Рейтинг опублікували на сайті Circana BookScan. Книга розійшлася тиражем майже 1,2 мільйона примірників, та побила рекорди продажів. В Україні мемуари вийшли друком у видавництві “Лабораторія” під назвою “Запасний”.

Після виходу мемуарів, деякі висловлювання неоднозначно сприйняли представники королівської сім’ї і, навіть, представники Талібану. Ось шість гучних цитат з книги.

Про втрату цноти в полі в підлітковому віці

Тим часом як деякі моменти підліткового бунту Гаррі потрапляли в газети в режимі реального часу, як було підкреслено в документальному фільмі Netflix «Гаррі та Меган», чимало інших, очевидно, — ні. У Spare Гаррі розповідає, що втратив цноту «зі старшою жінкою, яка любила коней і поводилася зі мною, як із молодим жеребцем».

«Я швидко переспав з нею, після чого вона шльопнула мене по дупі і відправила геть. Однією з багатьох моїх помилок було те, що я дозволив цьому статися в полі, прямо за дуже жвавим пабом. Без сумніву, нас хтось бачив», — написав британський принц.

Про наркотики в підлітковому віці 

У книзі Гаррі навмисно відверто розповідає про те, як він вживав наркотики. Зокрема, вперше він спробував кокаїн у 17 років під час візиту до заміського будинку друга. 

«Мені запропонували «дорогу», і відтоді я зробив ще кілька». Він також розповідає про куріння марихуани в Ітоні та на території Кенсінгтонського палацу. Принц Гаррі пише, що у 2015 році “після обіду курив косяк, стежачи, щоб дим не досягав саду сусіда, герцога Кентського”.

Однак найбільш сюрреалістичним моментом у мемуарах є те, як Гаррі взяв «шоколадні цукерки з грибами» під час вечірки 2016 року в Каліфорнії та запив їх текілою, а потім уявив, як йому посміхається кошик для сміття. Найцікавіше, що ця вечірка відбувалася в будинку Кортні Кокс, в яку він був закоханий. 

«Я був збентежений, тому що… вона була Монікою, а я — Чендлером, — пояснює він. — Я думав, чи зможу коли-небудь набратися сміливості сказати їй. Чи було в Каліфорнії достатньо текіли, щоб я наважився?».

Про вбивство 25 бойовиків Талібану

Гаррі, звісно, ветеран, який двічі воював у Афганістані за 10 років служби в армії. 

«Я з точністю можу сказати, скільки ворожих комбатантів я вбив: 25. Це число не наповнює мене задоволенням, але й не бентежить», — пише він, зазначаючи, що вирішив сприймати бойовиків Талібану як «шахові фігури, зняті з дошки», тому що «ви не можете вбивати людей, якщо сприймаєте їх як людей».

Гаррі двічі воював у Афганістані за 10 років служби в армії. 

Гаррі двічі воював у Афганістані за 10 років служби в армії. 

Про напруженість між ним та королем Чарльзом

Гаррі пише, що після його народження Чарльз сказав Діані, принцесі Уельській:

«Чудово! Тепер ти дала мені спадкоємця та «запасного» (англ. spare) – моя робота виконана». 

Також Гаррі розповідає, що теперішній король Великобританії не зміг обійняти його, коли загинула Діана. 

«Мій дорогий сину, мама потрапила в автомобільну аварію, — згадує Гаррі. — Були ускладнення». 

Гаррі згадує, що король «не дуже вмів демонструвати емоції за звичайних обставин. Як можна очікувати, що він покаже їх у такій кризі?»

Ще один неприємний аспект стосунків між герцогом та його татом — Чарльз часто жартував щодо того, чи він батько Гаррі. 

«Тато любив розповідати історії, і ця була одна з найулюбленіших у його репертуарі. Він завжди закінчував спалахом філософствувань… Хто знає, чи справді я принц Уельський? Хто знає, чи я взагалі твій справжній батько?… Він сміявся й сміявся, хоча це був напрочуд безглуздий жарт, враховуючи чутки, що циркулювали саме тоді, нібито мій справжній батько був одним із колишніх коханців мами: майором Джеймсом Г’юїтом. Однією з причин цих чуток було руде волосся майора Г’юїта, але іншою — садизм» — згадує принц на сторінках своєї книги.

Про одруження короля Чарльза з Каміллою

У мемуарах Гаррі називає свою мачуху «Іншою Жінкою», стверджуючи, що вони з Вільямом сказали своєму батькові, що пробачать Каміллі і приймуть її в сім’ю, якщо Чарльз пообіцяє ніколи не одружуватися з нею. 

«Тобі не потрібно знову одружуватися, — благали ми його. — Весілля… змусило б усю країну, увесь світ порівняти нашу матір і Каміллу, чого ніхто не хотів», — написав Гаррі.

Про те, як принц Вільям і Кейт Міддлтон спонукали його одягнути нацистський костюм

У 2006 році на вечірку в день Гелловіну принц Гаррі вирішив одягнути нацистську форму. У документальному фільмі Netflix «Гаррі та Меган» принц називає цю витівку «мабуть, однією з найбільших помилок у моєму житті». У Spare Гаррі пише, що принц і принцеса Уельські нібито заохотили його одягнути цей костюм. 

«Я подзвонив Віллі та Кейт, запитав, що вони думають, — пише він. — Вони обоє завили від сміху й сказали, що це набагато смішніше вбрання, ніж трико Віллі. У цьому була вся суть».

Принц називає цю витівку

Принц називає цю витівку «мабуть, однією з найбільших помилок у моєму житті»

Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв про те, що принц Гаррі в паніці: гроші закінчуються. Треба повертатися служити королю Чарльзу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить