Зоряна візажистка розповіла, як малювати брови, яких немає

Брови роблять жіноче обличчя виразним, а ще це модно. Чим густіші і пухнасті брови, тим краще. Але як бути, якщо ваші брови на зразок зовсім не схожі? Ми розповімо усі секрети бездоганного макіяжу брів!

За словами візажистки Моніки Бландер, корекція брів не має бути помітною. Щоб цього досягти, вона пропонує дотримуватися покрокової інструкції, інформує Ukr.Media.

Хто така Моніка Бландер

У моді широкі брови, як у молодої Брук Шілдс. Але не у всіх брови такі ж густі, як у американської актриси. Що ж робити? Вчитися у зоряної візажистки. Моніка Бландер — візажистка Меган Фокс, Джесікі Альби та Роузі Хантінгтон-Уайтлі — використовує у макіяжі знаменитостей «легкий дотик». Така техніка дасть вам результат у вигляді густих натуральних брів лише за 5 хвилин, навіть якщо від природи у вас тонкі брови.

Причешіть брови та надайте їм правильну форму арки

Багато хто забуває саме цей перший крок, а він — найважливіший. Скористайтеся промитою щіточкою від старої туші або спеціальним гребінцем для брів.

Заповніть простір між волосками

Візьміть середньої м'якості олівець для брів на тон світліший за волосся. Окресліть форму, ледве торкаючись шкіри олівцем. Зафарбуйте форму легкими штрихами знизу вгору від головки брови до хвоста.

Приховайте контур

Нанесіть крихітну крапельку консилера на кисть і такими ж невеликими штрихами пройдіть навколо брови, щоб не залишилося чіткого контуру.

Закріпіть форму

Для цього кроку підійдуть лише сухі продукти, які відмінно ляжуть на м'який олівець, а надлишки яких легко стерти сухим пензлем. Ви можете взяти матові тіні або пудру для брів схожі на тон олівця і нанести їх пухнастим пензлем рухами, що «вбиваються».

Потім брови

Щоб брови виглядали натурально, нам потрібно створити видимість волосків. Саме тому спочатку затемніть брову кремовим підведенням на тон темнішим олівцем. Можна наносити продукти щіточкою або скошеним пензлем легкими дотиками.

Промалюйте волоски

Цей крок набагато простіший, ніж здається, адже вам не потрібно промальовувати волоски по всій брові. Робимо невеликі легкі штрихи тільки в місцях, де їх бракує. Найкращим засобом будуть маркер для брів або твердий гострий олівець. Вибирайте той же тон, що й у попередньому кроці, стежте, щоб фломастер не був з рудим відтінком.

Зафіксуйте результат

Якщо усі продукти були водостійкими, можете опустити цей крок. Для інших — фіксацію найкраще робити прозорим гелем або воском. Більше не буде приводів переживати за стерті до кінця дня брови.

Якщо природа не нагородила вас густими натуральними бровами, зневірятися точно не варто, адже тепер ви знаєте секрет! Залишилося лише потренуватися, і за кілька тижнів ваш макіяж брів буде бездоганний, а витраченого часу — лічені хвилини.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить