Якими бувають захисні медичні рукавички

Захисні рукавички, хоч і називають медичними, втім, їхнє використання вийшло далеко за межі медицини. Сьогодні їх також застосовують у побуті, а також на різних видах промислових та комерційних об’єктів: від харчових підприємств до салонів краси. Зокрема це пояснюється широким асортиментом продукції, ознайомитися з яким можна тут

Яку функцію виконують такі рукавички та на які види вони поділяються? Ми дамо відповідь на усі ці питання, а також розберемо, як обрати дійсно якісну та надійну продукцію.

Переглянути на сайті https://saraya-shop.com.ua/product-category/zasobi-individualnogo-zahistu/rukavichki/

Для чого потрібні захисні рукавички медичні?

Використання медичних рукавичок актуальне в першу чергу в установах і закладах охорони здоров’я. Це одноразова продукція, яку потрібно змінювати після кожного застосування. Лише у такому разі можна впевнено сказати, що рукавички зможуть виконати свої основні функції:

Захист шкіри рук від забруднення. Навіть якщо ви не контактуєте з потенційно небезпечними рідинами, інколи потрібно носити рукавички. Наприклад, для того, щоб уникати забруднення шкіри рук.

Забезпечення стерильності під час огляду пацієнта. Організм людини, що звертається по медичну допомогу може вже бути ослабленим. У такому разі додаткове навантаження у вигляді контакту з лікарняними бактеріями, може негативно вплинути на процес одужання.

Захист шкіри рук медичного працівника. Під час огляду пацієнта та проведення інших медичних маніпуляцій лікар може контактувати з зараженими рідинами (наприклад, зразками крові), а також із хімічними сполуками, які можуть пошкодити шкіру рук. У такому випадку рукавички створюють додатковий бар’єр, який запобігає просоченню рідини та її потраплянню на шкіру медичного працівника.

Види медичних рукавичок

Усі медичні захисні рукавички, які представлені сьогодні на ринку, можна розділити на кілька категорій в першу чергу виходячи з матеріалів, з яких вони виготовляються:

  1. Латекс. Недорогі, втім, доволі міцні та зносостійкі моделі. Єдиний недолік — багато людей мають алергію на латекс — він може викликати почервоніння та подразнення шкіри.
  2. Нітрил. Оптимальне рішення для тих, хто шукає рукавички з хорошим співвідношенням ціна якість. Нітрил еластичний та гіпоалергенний, міцний на розрив і доволі бюджетний.
  3. Вініл. Доволі тонкі рукавички, які часто використовують у сферах, де немає потенційної небезпеки для шкіри рук. Наприклад, візажисти у салонах краси або працівники клінінгових компаній.
  4. Поліетилен. На належать до категорії медичних рукавичок. Використовуються переважно на об’єктах харчової промисловості. Доволі вільні, не забезпечують надійного прилягання, пошкоджуються легше за описані вище аналоги.

Тепер давайте детальніше розглянемо, на які види поділяються медичні рукавички. Адже вони сьогодні представлені в широкому асортименті.

Як обрати медичні захисні рукавички?

Неважливо, для яких цілей ви плануєте використовувати медичні рукавички, важливо ретельно ознайомитися з асортиментом продукції, який пропонують сучасні виробники. Звертайте особливу увагу на ряд факторів:

  1. Кількість рукавичок в упаковці. Залежатиме від того, як часто ви плануєте використовувати такі аксесуари. Якщо декілька разів кожного дня, економніше буде купити велику упаковку на 100 штук і більше.
  2. Якість та виробник. Рукавички будуть безпосередньо контактувати зі шкірою. Тому важливо, аби такі вироби були сертифікованими та такими, що пройшли усі необхідні перевірки. Обирайте виробників, які гарантують високу якість матеріалів, пропонують міцні та гіпоалергенні рукавички.
  3. Розміри рукавичок медичних. Вони мають ідеально пасувати розміру ваших рук. Занадто малі моделі можуть швидко прорватись. Окрім того, вони будуть стискати шкіру та викликати дискомфорт. Це робить виконання процедур максимально незручним. Натомість занадто великі розміри будуть спадати з рук, що також не гарантує комфортної роботи у рукавичках. Завчасно заміряйте довжину долоні — зазвичай рукавички випускають у кількох розмірах: S, M, L.
  4. Ціна. Вона залежатиме від ряду факторів, зокрема від виробника, матеріалів, кількості рукавичок тощо. Обирайте продукцію з оптимальним співвідношенням ціна/якість. Підозріло дешеві товари можуть бути занадто тонкими та не забезпечувати належного захисту шкірі рук. Якщо бажаєте зекономити, краще шукати магазини, які пропонують акції, знижки, а також оптові умови замовлення чи спеціальні пропозиції для постійних клієнтів.

Такий ретельний підхід дозволяє з-поміж усього асортименту захисної продукції для шкіри рук знайти рукавички, що підійдуть вам за якістю та розміром.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Ответить