Для чого потрібні глюкометри та як вони працюють

Люди, які страждають на діабет, змушені постійно контролювати показники глюкози в крові, щоб ефективно коригувати дозу інсуліну та цукрозмістких препаратів. Глюкометри дозволяють проводити необхідні тести вдома, не звертаючись до спеціалізованих лабораторій. Сучасні вимірювачі цукру характеризуються простотою застосування та точністю результатів, користуються довірою у колі пересічних пацієнтів та професійних медиків. В каталозі на сайті Sahar 5.5 вы зможете знайти найсучасніші моделі різноманітних глюметрів. Усі пристрої мають сертифікацію та гарантію, також можливість робити закази онлайн робить купівлю глюкометрів в Україні набагато легше!

Для чого потрібні глюкометри та як вони працюють
Для чого потрібні глюкометри та як вони працюють

Принцип роботи глюкометра

Оцінка показників крові на цукор за допомогою глюкометра можлива при використанні ряду витратних матеріалів, зокрема тест-смужок. Аналіз проводиться на основі електрохімічного методу, що забезпечує максимальну точність, а також виключає людський фактор під час тестування. На відміну від фотометричних тестерів, смужки з таким принципом оцінювання концентрації цукру в крові не можуть спотворювати результат, якщо діабетик наніс на тестову зону мало крові або випадково торкнувся реагенту.

У конструкцію будь-якого сучасного глюкометра входять:

  1. Легкий пластиковий корпус обтічної форми.
  2. Монохромний дисплей з діагоналлю близько 4 див.
  3. Кнопка запуску.
  4. Роз’єм та фіксатори для встановлення тестової смужки.
  5. Знімні батареї або інтегрований акумулятор різної потужності.

Окрім основних опцій, глюкометр оснащується рядом додаткових функцій, що спрощують роботу з апаратом. Найчастіше це підсвічування дисплея, будильник, графічні підказки. Багато сучасних глюкометрів мають вбудовану пам’ять різного об’єму, що дозволяє зберігати від 100 і більше результатів тестів.

Як правильно вибрати глюкометр відповідно до потреб

На ринку медтехніки представлений широкий вибір глюкометрів вітчизняного та імпортного виробництва. Кожен із апаратів має свої особливості експлуатації та переваги. При виборі приладу рекомендують враховувати такі аспекти:

· Спектр вироблених обчислень — тільки глюкози або також білок, кетонові тіла;

· Сумісність з конкретною маркою тест-смужок;

· Час оцінки крові після фіксації тест-смужки та запуску апарату;

· Потужність акумулятора;

· Пакет основних і додаткових опцій;

· Необхідність проводити калібрування при кожному використанні.

Завдяки широкому вибору моделей глюкометрів кожен діабетик зможе вибрати для себе апарат, що відповідає запитам та бюджету покупки одночасно.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Ответить