Унікальні хитрощі, які допоможуть жінкам зберегти молодість після 40 років

Багато жінок після сорока років мають вельми свіжий і доглянутий вигляд, оскільки ведуть правильний спосіб життя і піклуються про себе. Якщо ви хочете, щоб зовнішність залишалася привабливою довгі роки, то вам варто знати про деякі секрети, інформує Ukr.Media.

Антиоксиданти

Експерти рекомендують включити в раціон харчування більше антиоксидантів, оскільки вони необхідні для збереження молодості. Якщо правильно харчуватися, то можна довгі роки мати вигляд значно молодший за свій реальний вік.

До таких продуктів традиційно відносять гранат, апельсини, темний шоколад, буряк, лимони, різні види капусти та ягід.

Їжа, багата на антиоксиданти, має бути присутня в раціоні щодня.

Натуральність у всьому

Якщо в молодому віці організм «прощає» помилки в харчуванні та догляді за собою, то після сорока такі недоліки можуть призвести до передчасного старіння.

Потрібно перестати харчуватися готовою їжею і напівфабрикатами, надаючи перевагу якісній домашній їжі. Найкраще позбутися смаженого, копченого і солоного в раціоні. Також варто обмежити вживання цукру.

Косметика теж повинна мати гарний натуральний склад.

Напої

Після сорока років варто вживати щонайменше два літри води на добу, збагачуючи рідину корисними компонентами — корицею, шматочками лимона, огірка, імбиру або гілочкою м’яти.

Також можна звернути увагу й на інші корисні напої. Для збереження молодості добре підійде обліпиховий чай, багатий на вітамін А.

Чудовим вирішенням проблеми передчасного старіння є вживання натурального чаю без добавок.

Очищення шкіри

Після сорока років важливо видаляти ороговілі клітини за допомогою косметичних процедур. Не обов’язково щоразу звертатися до фахівців — достатньо підібрати косметичний продукт.

Очищення шкіри за допомогою пілінгу або скрабу має відбуватися близько двох разів упродовж семи днів.

«Потоваришуйте» з йогою

Багато хто починає виглядати старшим за свій вік тільки тому, що псується фігура: повні люди завжди мають менш молодий вигляд, ніж того хотілося б.

І якщо тренажерний зал як фізичне навантаження підходить не всім, то варто звернути увагу на йогу. Це прекрасний вид фізичної активності, який не тільки допоможе підтримувати форму, а й допоможе налагодити роботу нервової системи.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить