Власниці коротких стрижок — це особливий «вид» жінок. Як правило, вони незалежні, сміливі, креативні та відкриті до нових змін

У цьому сезоні в тренді зухвалі і сміливі зачіски, пустотливі чубчики і божевільні, яскраві рішення окрашення, інформує Ukr.Media.

Ми зробили добірку коротких стрижок, які знайшли в Мережі. Це звичайні жінки, які перебувають серед нас, і об'єднує їх коротке волосся. А заодно розповімо всі плюси і мінуси коротких стрижок.

Плюс

  • Ти завжди будеш виділятися з натовпу. Коротке волосся завжди виглядає екстравагантно і стильно.
  • На думку деяких чоловіків, коротка стрижка дуже зваблива. Волосся короткої довжини відкриває обличчя, робить його виразним і найголовніше – можна помилуватися красивою шиєю.
  • За коротким волоссям потрібен мінімальний догляд. У твоєму арсеналі повинна бути шампунь, фен для укладання і звичайний гребінець.

Мінус

  • За короткою стрижкою необхідно регулярно стежити, інакше можна зіпсувати образ своєю неакуратністю. Тому похід до свого майстра повинен бути регулярним.
  • Перед тим, як відстригти волосся, обов'язково порадься зі стилістом. Неправильно підібрана стрижка може зіграти не на твою користь. Тому порада професіонала в цьому питанні просто необхідна. Він допоможе підібрати тобі саме «твою стрижку», яка приховає недоліки і вигідно підкреслить переваги.

І ще одне спостереження: як тільки ти побачиш у дзеркалі своє відображення, після зміни іміджу – ти відчуєш таке відчуття, яке запам'ятаєш надовго. Бажаємо тобі, щоб ці емоції були завжди позитивні.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить