Вікове нарощування вій: золоті правила, якщо хочете мати молодий і привабливий вигляд

Нарощування вій — процедура, що не має вікових обмежень. Однак з віком у нарощування з'являється більше нюансів і правил, без дотримання яких вії не зроблять вигляд гармонійнішим, інформує Ukr.Media.

Нарощування вій можна назвати ідеальним б'юті-рішенням для жінок 45+. Штучні вії допомагають мати гарний вигляд без макіяжу, а також візуально маскують вікові зміни в ділянці повік.

Для того, щоб ваш погляд став молодшим — а не навпаки важчим, — потрібно грамотно підготуватися до нарощування і визначитися з довжиною та об'ємом.

Будемо чесні: "лялькові" вії пасують тільки наймолодшим. Нам же потрібен коригувальний ефект!

Довжина

З віком проблема навислої повіки стає дедалі очевиднішою. Багато хто помилково вважає, що замаскувати птоз допоможуть екстрадовгі вії. Насправді майстри рекомендують жінкам 45+ придивитися до більш природної довжини, до 10-12 мм.

Форма

Лисячий, білячий, котячий ефект — за вікового опущення куточків очей краще обирати схеми з наростаючою довжиною вій від внутрішнього краю до зовнішнього. Головне — підібрати перехід, який не матиме надто різкого і ненатурального вигляду, але це вже залежить саме від вашої форми очей.

Колір

Переважна більшість майстрів працює виключно в чорній гамі. Але такі вії мають надто різкий вигляд — особливо під час нарощування блондинкам або світлооким дівчатам.

Якщо в арсеналі вашого майстра є темно-коричневі, шоколадні вії, більш наближені до натурального відтінку, спробуйте хоча б раз зробити нарощування з ними. Вони гармонійніше доповнюватимуть ваш образ — і менше підкреслюватимуть наявність темних кіл або припухлостей під очима.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить