Від чого псується волосся в процесі простого миття голови

Представниці прекрасної статі завжди намагаються стежити за своїм зовнішнім виглядом. Особлива увага приділяється догляду за волоссям, щоб привертати погляди навколишніх красою і блиском. Але з'ясувалося, що в процесі простого миття голови волоссю можна істотно нашкодити. Які помилки посилюють стан волосся, розповімо в нашій статті, інформує Ukr.Media.

Миємо голову, а не волосся

Найпоширеніша помилка при митті волосся полягає в тому, що дівчата наносять шампунь саме на волосся і розподіляють його по всій довжині. Шампунь призначений саме для миття шкіри голови. Тому необхідно набрати необхідну кількість шампуню, спінити його з водою в руках і масажними рухами пройтися поверхнею голови. Категорично не варто наносити шампунь на кінчики волосся, які і так схильні найбільше до зовнішнього впливу. У процесі змивання водою піна від шампуню самостійно і дбайливо очистить кінчики волосся від бруду і пилу.

Бальзам для волосся

З бальзамом та масками ситуація рівно протилежна. Дані засоби наносяться виключно на довжину волосся, уникаючи шкіри голови. В іншому разі волосся доведеться мити набагато частіше.

Температура води

Експерти наполегливо рекомендують не мити голову у гарячій воді. Пов'язано це з тим, що гаряча вода активує роботу сальних залоз, і шкіра голови забруднюватиметься набагато швидше. Намагайтеся проводити цю процедуру за допомогою води кімнатної температури.

Обережніше з мокрим волоссям

Більшість дівчат звикли після миття голови замотувати волосся у рушник. Фахівці стверджують, що робити це категорично не варто. У процесі тертя вологого волосся, стирається його захисний шар, а внаслідок цього, руйнується структура, що призводить до сухих кінчиків, що січуться. Досить просто промокнути рушником мокре волосся. Також не рекомендується розчісувати мокре волосся і затискати його гумкою.

Гігієна гребінця

Багато хто не звертає увагу на стан свого гребінця для волосся. І дарма. Його необхідно систематично очищати, тому що він переносить на чисте волосся пил, бруд та різні мікроорганізми, що швидше забруднює волосся.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить