Ваше волосся буде чистим весь тиждень: кілька простих хитрощів

Миття голови може бути вкрай надокучливим процесом, особливо якщо ви є власницею густої шевелюри. Такі локони потрібно промивати ретельніше і бажано двічі за купання, щоб змити з них усі забруднення. І часом процедуру доводиться повторювати через день, а то й наступної доби, оскільки зовнішній вигляд швидко псується. Однак існують прості хитрощі, завдяки яким мити голову можна буде лише раз на тиждень, а волосся водночас блищатиме, інформує Ukr.Media.

Чергуйте шампуні

Не потрібно використовувати тільки один засіб для догляду. Купіть собі хоча б три різноманітних, які будете чергувати. Вся річ у тім, що шкіра голови дуже швидко звикає до певних речовин і перестає на них реагувати.

Використовуйте гребінець під час миття

Розчесати волосся слід як перед безпосереднім намилюванням, так і під час нього. Це допоможе краще промити волосся, через що воно довше залишиться чистим.

Мийте тільки шкіру голови

Не варто витрачати засіб на весь об'єм, оскільки це марно і зробить гірше волоссю.

Намилювати голову тричі

Це дасть змогу надовго зберегти чистоту волосся — багатьом це допомагає домогтися того, що забруднення з'являються лише на четвертий день, а деякі можуть ходити без проблем і тиждень.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить