Трихологи розповіли, коли варто мити голову

Деякі дослідження показують, що до 50 років організм починає виділяти менше андрогенів, що може призвести до меншого вироблення жиру на волоссі, інформує Ukr.Media.

Існує безліч думок щодо оптимальної частоти миття голови. Є дві основні причини, чому волосся стає брудним. По-перше, це навколишнє середовище. Під час наших прогулянок вулицями пил і бруд непомітно накопичуються на нашій голові. Крім того, ми постійно торкаємося голови брудними руками, які містять бактерії та себум. У результаті цих факторів, волосся може стати сильно забрудненим. Друга причина — це виділення шкіри. На нашій голові розташовано багато залоз волосків, які виділяють жир, що проникає в корені волосся. Швидкість виділення жиру залежить від багатьох факторів, включно з віком, статтю і навіть етнічною приналежністю.

Вік може мати значний вплив на виділення жиру. Статеві гормони андрогени контролюють залози на нашій голові, і їх вироблення знижується з часом. Деякі дослідження показують, що до 50 років організм починає виділяти менше андрогенів, що може призвести до меншого вироблення жиру на волоссі. Швидкість забруднення волосся також залежить від його довжини, типу та етнічної приналежності. Наприклад, жителям Азії часто рекомендується щодня мити голову, щоб уникнути зайвого бруду. Водночас, у деяких людей регулярне миття може завдати шкоди через сухість волосся.

Отже, оптимальна частота миття волосся залежить від низки чинників, включно з індивідуальними особливостями та потребами шкіри й волосся. Найкраще звернутися до професіонала, щоб отримати індивідуальні рекомендації.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить