Топ-9 ознак того, що ваш педикюр зроблений майстром неправильно

Літо — час відкритих босоніжок і експериментів з педикюром. І якщо вас хоч щось бентежить у процедурі приведення ніжок до ладу, обов'язково прочитайте далі! Фахівці нігтьового сервісу розповідають, як відрізнити якісний педикюр від потенційно небезпечної процедури, інформує Ukr.Media.

Інструменти для педикюру

Перш за все слід звернути увагу на стерильність інструментів. Усі неметалеві прилади, такі як баф, пилочка для нігтів, скребок і апельсинові палички мають бути одноразовими. Простежте за тим, звідки майстер їх дістає і як вони виглядають. Наприклад, використану пилочку можна відразу визначити за наявними потертостями, а апельсинова паличка виглядає зношеною і негострою.

Металеві інструменти мають бути заздалегідь продезінфіковані, простерилізовані і упаковані в індивідуальні крафт-пакети. Перед використанням майстер зобов'язаний розкрити пакет за вашої присутності і звернути на це вашу увагу.

Для більшої впевненості ви маєте право поцікавитися процесом дезінфекції та стерилізації інструментів. Майстер, який самостійно обробляє усі інструменти, повинен детально розповісти вам весь процес.

Робоча зона

Зверніть увагу на робочу зону фахівця. На поверхні не повинно бути ніяких слідів після роботи з попереднім клієнтом. Зрозуміло, майстер повинен працювати в одноразових масці і рукавичках. Перед тим як розпочати процедуру, професіонал зобов'язаний обробити антисептиком ваші стопи і свої руки.

Приймаємо ванночку

Під час замочування ніг ванночка обов'язково повинна покриватися одноразовим пакетом. Повірте, трапляються майстри, які нехтують цим правилом. Якщо так, тікайте з такого салону.

Мовчання — не золото

Якщо ви сіли у крісло, і майстер мовчки почав здійснювати маніпуляції, зупиніть його і дізнайтеся, що він планує робити. Дійсно гарний фахівець спочатку візьме у вас "інтерв'ю", щоб зрозуміти ситуацію. Майстер повинен поцікавитися, який педикюр ви зазвичай полюбляєте. При цьому професіонал зможе сам визначити і порадити, який вид педикюру вам буде потрібен — класичний, апаратний або комбінований. Цілком ймовірно, що достатньо зробити експрес-педикюр, якщо п'яти у гарному стані і обробляти їх не варто. Досвідчений майстер також побачить наявність врослого нігтя або піднігтьових мозолів. Йому слід поцікавитися, чи є у клієнта дискомфорт під час носіння закритого взуття або під час ходьби, а потім виправити проблему.

Час пиляти нігті

Грубою помилкою вважається замочування ніг перед корекцією форми, що призводить до розшаровування нігтьової пластини. Пам'ятайте, що пиляти нігті можна тільки у сухому стані. Щойно форма і довжина нігтів будуть скориговані, можна переходити до замочування. Якщо ви помітили невірний алгоритм дій, зробіть майстру зауваження і перервіть процедуру, поки не пізно.

Яку форму нігтів вибрати?

Що стосується форми нігтів — у педикюрі припустимими є тільки квадрат і м'який квадрат. Настійно не рекомендується надавати нігтям круглу форму, оскільки спилювання куточків може призвести до подальшої проблеми врослого нігтя. Кожен майстер педикюру повинен про це знати і застерегти клієнта.

Мистецтво зняття гелю-лаку

Безпечним методом видалення старого гелю-лаку є лише апаратний. У багатьох виникає помилкова думка, що апарат псує нігтьову пластину. Однак зіпсувати її може лише некваліфікований майстер, який не знає правильної техніки зняття покриття і не вміє поводитися з приладом. Під час апаратного зняття фахівець повинен залишити тонкий шар бази і у жодному разі не видаляти покриття "під нуль". Таким чином нігтьова пластина не буде травмована під час зняття.

Використання рідини для зняття гелю-лаку настійно не рекомендується, оскільки у ній міститься ацетон, шкідливий для наших нігтів. Після неодноразового зняття рідиною нігтьові пластини стають сухими, крихкими і починають розшаровуватися. Крім того, недосвідчені майстри під час зняття матеріалу рідиною можуть також пошкодити поверхню нігтів: використовуючи металеву лопатку, вони намагаються очистити нігті від залишків лаку. Не дивно, що після цього на нігтьовому ложі з'являються подряпини і вигини.

У педикюрі відмовлено!

Якщо у вас є врослі нігті, у ваших нігтів нездоровий вигляд (наприклад, жовтизна) або будь-які інші дефекти, майстер може відмовити в обслуговуванні. І буде абсолютно правий! Тільки після звернення до подолога і проходження курсу лікування, клієнту може бути знову рекомендований педикюр.

Чи правильно нафарбовані ваші нігті?

Досвідчений фахівець не повинен покривати нігті гелем-лаком занадто близько до бічних валиків. Оскільки у більшості клієнтів глибоко посаджені нігті, слід залишати тонку охайну смужку між нігтем і валиком. Інакше під час носіння, коли минуть два тижні, клієнт відчує біль і дискомфорт.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить