Топ-5 помилок у ранковому макіяжі і способи їх усунення

Скільки б ми не писали про помилки у макіяжі, а досі про усі не розповіли. Повчальне "Так робити не треба" зверхньо якось не працює… Усі читають і посміхаються: "Ну ні, це не про мене! Це ж очевидна річ". А вранці у ванній швиденько втілюють у життя добру половину засвоєних пунктів. Ми зараз спробуємо перед вашими очима оживити ранкові збори на роботу, інформує Ukr.Media.

Зволоження

Почнемо з початку, оскільки тут робиться одна дуже поширена помилка. Ви прокинулися, вмилися і пішли снідати… не нанісши свій доглядовий денний крем. Якщо ви не нанесли крем одразу, то, швидше за все, нанесете безпосередньо перед макіяжем, а саме — перед тоном. А так робити не рекомендується, адже крем повинен вбратися повністю, а на це треба витратити хоча б п'ять хвилин (а вранці п'ять хвилин йдуть за годину). Якщо наносити тон одразу після денного крему, макіяж з більшою ймовірністю швидко стече.

Маскування

Періодично на обличчі з'являються прищі, і ви купуєте більш щільний тон, щоб жоден ворог не просвічував? Наносите цей щільний тональний крем пальцями, намагаючись розтягнути по всьому обличчю? Якщо ця картина вам знайома, знайте: тут усе неправильно.У одній дії — оразу дві помилки. Перша: ніколи не треба купувати для щоденного макіяжу щільний тональний крем з метою вирівняти кілька місць з висипом. Для того щоб приховати локальні недоліки, є спеціальний засіб, який називається консилер. А тон створений для того, щоб вирівнювати загальний колір і рельєф шкіри. І помилка номер два: не розтушовуйте тон пальцями. Існує високий ризик залишити плями і смуги. Краще придбайте пензлик або б'юті-блендер.

Скульптурування

Хочеться мати гарні та окреслені вилиці? А у вас є розкішний новенький бронзер… І ви щедро наносите його під вилицю… Стоп, знову не так! Бронзер, хоч і значно темніший за тон обличчя, не є скульптором! А це означає, що він не зробить щоки більш рель'єфними — просто через те, що його функція — надавати засмагу, а не малювати тіні на обличчі. Запам'ятовуйте! Скульптор — для окреслених вилиць, а бронзер — для засмаги (і наносять його так само, як хайлатер).

Рум'яна

Ви давно не були у відпустці, вигляд виснажений, обличчя змарніле. Чим надати свіжості обличчю, як не рум'янами? Знаючи це, ви великим пухнастим пензлем щедро наносите їх на щоки… і отримуєте не відпочилий вигляд, а маску клоуна. Придбайте для рум'ян пензлик з меншим діаметром, ніж для пудри. І наносьте їх лише на яблучка щік, попередньо струсивши з пензлика надлишок засобу.

Стрілки

Шкіру привели до ладу, брови розчесали, тепер швидко намалювали стрілочки — і похапцем на роботу. Стоп! Так не можна! Стрілки вже до обіду точно розмажуться, віддрукуються і виглядатимуть брудом. А щоб вони не віддрукувалися, стійкості продукту (лайнера або олівця) недостатньо. Рухома повіка більш волога, ніж шкіра обличчя, тому, щоб ця волога не зіпсувала ваші стрілки, її треба "заблокувати" на цілий день. Для цього варто нанести праймер для очей. Він поглине надлишок вологи і підтримає ваш макіяж у кращому вигляді. А якщо ви зафіксуєте його ще й тінями, то ефект професійного макіяжу буде гарантований!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить