Стилісти розповіли, коли та як правильно наносити сухий шампунь

Наші бабусі використовували борошно, коли на миття волосся не вистачало часу. Нині дівчатам і хлопцям пощастило більше: надати зачісці свіжого вигляду можна за допомогою сухого шампуню. Однак, щоб результат не розчарував, слід знати деякі нюанси використання такого засобу. Про них розповіли стилісти, інформує Ukr.Media.

Існує хибна думка, що під час вибору сухого шампуню слід орієнтуватися на тип волосся. Як пояснили фахівці, засоби у різних виробників зазвичай мають практично ідентичний склад.

У складі сухого шампуню є два основні інгредієнти: рисовий крохмаль і кукурудзяний крохмаль. Виробники часто додають різні засоби, що надають такому шампуню будь-якого запаху. Завдання у сухого шампуню при цьому залишається тим самим — абсорбувати виділення сальних залоз. Тому засіб не потрібно підбирати за типом волосся.

Вони підкреслили, що сухий шампунь не зможе вплинути на стан волосся на краще, як це обіцяють деякі виробники. Є ще одна поширена помилка про застосування такого засобу. Так, багато хто вважає, що використовувати сухий шампунь необхідно тоді, коли волосся вже брудне і має недоглянутий вигляд.

Сухий шампунь слід наносити після того, як ви помили і висушили волосся. Після того, як шкіра голови почне виділяти шкірний себум, засіб, який ми нанесли, абсорбуватиме виділення сальних залоз. Таким чином, волосся довше залишатиметься чистим. Коли помітите, що шкіра голови вже досить брудна, можна використовувати засіб повторно. Звертаємо увагу на те, що сухий шампунь слід наносити тільки на прикореневу зону, зазначили стилісти.

Експерти підкреслили, що після правильного використання сухого шампуню приємним бонусом стане додатковий об'єм волосся.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить