Скільки сонцезахисного крему потрібно наносити на тіло, щоб не згоріти на пляжі

Важливість використання засобів із сонцезахисними фільтрами незаперечна, і такі засоби досить щільно увійшли в наше повсякденне життя. Сьогодні на полицях аптек і магазинів представлені засоби різних форматів: креми, спреї, флюїди, молочко. Як вибрати те, що підійде саме вам, розповіли дерматологи та косметологи, інформує Ukr.Media.

Усі санскріни можна розділити на засоби, що містять фізичні та хімічні фільтри, причому фізичні відбивають шкідливе випромінювання, а хімічні трансформують в іншу енергію. Основне правило — це наносити достатню кількість засобу за 20-30 хвилин до виходу з дому. На всю поверхню тіла знадобиться близько 30 мілілітрів засобу, попередили лікарі.

Інакше кажучи, разовий об'єм крему, який потрібно нанести на тіло перед виходом на сонце, — це не менше двох столових ложок.

Оновлювати нанесення захисних засобів, за словами експертів, потрібно кожні дві години, а також — після кожного перебування у воді. Фахівці рекомендують звернути увагу на водостійкі засоби, вони здатні збільшити час захисту від сонця до 6 годин. Ще одна порада — уважно читати маркування. Деякі сучасні засоби містять не тільки захист від невидимого сонячного світла UVA і UVB, а й від видимого (синього), під абревіатурою HEV випромінювання, а також маркування PPD або PA.

Важливо робити перерву між нанесенням сонцезахисного засобу та іншої косметики щонайменше 15-20 хвилин, додали дерматологи.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить