Сиве волосся: в який колір найкраще пофарбувати та яку стрижку вибрати

З віком сивина неминуча, але такі зміни необов'язково повинні асоціюватися з чимось негативним. Перукарі розповіли про те, як вибрати правильний колір волосся жінкам з сивим волоссям. Також вони поділилися порадами, як підібрати стрижку жінкам середнього віку, інформує Ukr.Media.

Для тих, хто вважає за краще фарбувати волосся, як тільки з'являється сивина, стилісти рекомендують звернути увагу на ваш натуральний колір волосся. Світле волосся легше поєднувати з сивиною, але іноді воно не підходить тим, у кого від природи темне волосся, вказують експерти. Якщо у вас від природи темне волосся, то краще зафарбувати сивину темними відтінками, вважають фахівці.

За словами перукарів, жінкам середнього віку підходять стрижки середньої довжини. При виборі зачіски слід орієнтуватися на густоту волосся. Якщо у вас тонке волосся, то краще вибрати довжину трохи вище плечей. Так ви надасте обсяг волоссю. Якщо у вас густе волосся, то ви можете зробити його дещо довшим, наприклад, до плечей або трохи нижче плечей, зазначили перукарі.

Стилісти розповіли, що вони вважають важливим отримати уявлення про людину, що сидить в кріслі перукаря. Тому, на його думку, необхідно до кожного знаходити індивідуальний підхід. При виборі стрижки вони рекомендують також звертати увагу на форму обличчя і тон шкіри.

Хоча деякі жінки вважають за краще не просто не приховувати свою сивину, але навіть підкреслювати, найчастіше вона візуально старить.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить