Шкідливі для шкіри звички, про які ви навіть не здогадувалися

На шкіру обличчя можуть впливати різні чинники, важливо стежити за зовнішніми і внутрішніми факторами, щоб підтримувати красу і здоров'я. Про це розповіли лікарі-дерматокосметологи, інформує Ukr.Media.

Почнемо зі щоденної рутини. З матеріалом наволочки шкіра контактує протягом кількох годин. Неминуче в тканині накопичуються бактерії, бруд і відмерлі клітини шкіри, які можуть спричиняти висипання, подразнення шкіри і порушення її мікробіому. Рекомендується регулярно міняти наволочку, щонайменше раз на два тижні, розповіли експерти.

Вони також зазначили, що негативний вплив на шкіру чинить зміна косметики.

Існує міф, що шкіра звикає до одних і тих самих засобів, через що вони перестають працювати. Тому шкіру треба постійно "дивувати" новими продуктами, щоб отримати потрібний ефект від засобу. Насправді будь-яка зміна догляду — стрес для шкіри, заявили косметологи.

Третьою шкідливою звичкою фахівці назвали засоби для волосся.

Під час використання лаків для волосся або сухих шампунів рекомендується закривати обличчя, щоб частинки розпилюваних засобів не потрапили на шкіру. Стайлінги мають сильний зневоднювальний ефект, пояснили дерматологи.

Косметологи зазначили, що паління і сухе повітря також чинять негативний вплив на шкіру. Щоб знизити стрес, варто відмовитися від шкідливої звички та встановити зволожувач удома.

Остання шкідлива звичка — цукор. Цукор сприяє ранньому старінню шкіри, оскільки "кристалізує" волокна колагену й еластину. Вони мають бути пластичними та пружними, щоб не утворювалися зморшки та контури обличчя залишалися чіткими, підсумували експерти.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить