«Сама негарна жінка світу» виступила проти образливих мемів

27-річну американку Ліззі Веласкес користувачі Мережі охрестили «самої некрасивою жінкою в світі», передає Ukr.Media. З народження дівчина страждає рідкісним захворюванням — синдромом Відемана-Раутенштрауха, з-за якого її тіло розвивалося з аномаліями. При народженні вага Ліззі становила лише 0,9 кілограма. Зараз при зрості 157 сантиметрів вона важить 29 кілограмів. Набрати вагу її організм не в змозі.

Протягом усього життя Ліззі стикалася з критикою і неприйняттям суспільства. Нещодавно дівчина розповіла в Instagram про те, наскільки образливими можуть бути гумористичні меми для тих, хто на них зображений. Ліззі опублікувала скріншот однією з таких картинок, на якій зображена вона сама.

«Майкл сказав, що ми зустрінемося у цього дерева, щоб трохи розважитися. Він запізнюється, чи може хто-небудь знайти його і сказати, що я все ще чекаю», — свідчить напис на фото.

«Не так важливо, хто ми і як виглядаємо, врешті-решт, всі ми люди. Я прошу пам'ятати про це, коли наступного разу ви побачите вірусний мем про випадкового незнайомця. Вам він здаватиметься смішним, але людина на знімку відчує протилежне», — написала Ліззі. Веласкес зазначила, що звертається до суспільства не як жертва, а як людина, що володіє голосом.

Критику в свою адресу Ліззі вже сприймає спокійно. Зараз дівчина виступає на конференціях і розповідає людям усього світу, як подолати комплекси і полюбити себе. Ліззі написала книгу «Історія самої некрасивої жінки в світі, яка стала найщасливішою».

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить