Про які факти збільшення губ повинні знати дівчата і чому

Багато дівчат мріють мати красиві і великі губи, тому часто користуються послугами косметолога, щоб збільшити їх. Перш, ніж відправитися на процедуру зі збільшення губ, необхідно знати про деякі нюанси, інформує Ukr.Media.

В губи не вкачують ботокс і силікон

Ботокс має дещо іншу мету — він використовується для заморозки м'язових волокон. Силікон для збільшення губ практично не використовують, тому що від цього може бути непередбачуваний ефект, наприклад, можуть з'явитися сильні деформації.

На даний момент губи збільшують завдяки гіалуроновій кислоті. Вона є безпечною і не викликає алергію. При цьому її дуже легко дозувати і просто видаляти.

Ефект від гіалуронової кислоти носить тимчасовий характер

Ефект збільшення гіалуроновою кислотою може тривати від місяця до пів року, а потім все розсмоктується. Все залежить від особливостей людини.

За допомогою гіалуронової кислоти можна зробити обсяг і форму губ, але не більше того. Ефект від процедури буде відразу помітний, але не настільки сильно, щоб це впадало в очі всім.

Не боляче, але відчутно

Процедура збільшення губ практично безболісна, але все ж відчутна. Перед тим, як зробити укол, лікар наносить знеболюючий засіб на самі губи і шкіру навколо них. Деякі можуть відчувати невелике поколювання, а комусь може бути боляче. Щоб зменшити набряк, накладають лід. Через кілька днів чутливість губ може бути знижена.

Підготовка до процедури

Дане втручання не таке вже й невинне, як може здаватися на перший погляд. Перед цією процедурою заборонено приймати лікарські препарати, які впливають на згортання крові або ж її розріджують. Слід утриматися від куріння і вживання алкоголю.

Протипоказання і побічні дії

Людям, що страждають на діабет, які мають проблеми зі згортанням крові або герпес, збільшувати губи не можна. У деяких випадках процедура може залишити після себе серйозні наслідки:

  • шишки;
  • синець;
  • почервоніння;
  • алергія.

Не варто постійно проводити процедуру зі збільшення губ, інакше можна переборщити.

Повернути назад свої губи

Іноді дівчата залишаються незадоволені збільшенням губ, тому косметолог може все це виправити і повернути губам колишній вигляд. Гіалуронова кислота розщеплюється спеціальними ферментами.

Всі уколи повинен робити лікар, який має спеціальну освіту, а у клініки повинна бути ліцензія. У салонах краси не бажано проводити процедуру зі збільшення губ.

Вартість процедури залежить від матеріалу, клініки і філера. Вона знаходиться в межах від 500 до 2000 доларів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить