Принесе успіх: як правильно вибрати жіночу сумку

Підбираючи сумку, більшість дівчат звертають увагу тільки на зовнішній вигляд. А хіба все так просто?

Із цим аксесуаром усе не так просто. Тому варто розібратися, як підібрати жіночу сумку, яка приноситиме удачу, інформує Ukr.Media.

Якість матеріалів

Якість матеріалів відіграє важливу роль у виборі сумки, яка супроводжуватиме в повсякденному житті.

Натуральна шкіра або високоякісний текстиль не тільки роблять сумку стильною, а й обіцяють довгий термін служби. Також є думка, що якісні матеріали привертають удачу.

Який колір обрати

Різні кольори несуть свою енергію та символіку. Червоний уособлює любов, синій — спокій і гармонію, а зелений — природу і зростання.

Обираючи колір сумки, важливо враховувати символізм кольорів. В ідеалі у своєму гардеробі мати кілька різних сумок.

Розмір і форма

Розмір і форма сумки також важливі. Тут насамперед варто відштовхуватися від раціональності та зручності. Однак важливо пам'ятати про ключове правило: сумка не повинна бути порожньою.

Простий приклад: не варто купувати велику сумку і носити її порожньою, бо це може привернути в життя дрібні неприємності.

Який дизайн вибрати

Унікальний дизайн сумки може додати індивідуальності вигляду. Під час вибору варто відштовхуватися від особистих відчуттів.

Приміром, якщо сумка викликає посмішку і радість, то її сміливо можна обирати. А якщо присутні сумніви або певні страхи, від покупки краще відмовитися.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить