Пошкоджуються і випадають: помилки, які ви робите, доглядаючи за віями

Про густі довгі вії мріє кожна дівчина, але дуже часто головною перешкодою на шляху до бажаної мети є власні помилки в догляді, від яких ситуація стає тільки плачевнішою. Разом з дерматокосметологами розбираємо найбільш прикрі б'юті-ляпи, які ви можете допускати на щоденній основі, інформує Ukr.Media.

Сон з косметикою

Напевно, у всіх в житті траплялися такі ситуації, коли ви повернулися додому пізно, а витрачати час і сили на змивання косметики не хочеться. І тут ви допускаєте фатальну помилку, так як туш, нанесена ще вранці або вдень, не тільки робить вії довгими і густими, але і ускладнює їх, а це значить, що після сну обличчям в подушку і переворотів уві сні ви ризикуєте втратити частину своїх вій.

Щоб цього не відбувалося, тримайте на туалетному столику флакон з міцелярною водою або серветки для зняття макіяжу — це допоможе зберегти здоров'я вашим віям.

Використання косметики з вичерпаним терміном придатності

Вважається, що туш необхідно міняти кожні три місяці. У відкритий флакончик потрапляє не тільки повітря, але і бактерії, а це може призвести до захворювань очей, випадання вій, серйозних алергічних реакцій, які будуть виражатися в почервонінні очей і сльозотечі. Ніколи не варто економити на своєму здоров'ї, застосовуючи прострочену косметику.

Неправильне зняття водостійкої туші

Головна проблема, звичайно ж, не в самій туші, особливо, якщо вона якісна, а її термін придатності нормальний. Проблема в тому, щоб правильно знімати водостійку туш. Для цього потрібен спеціальний двофазний засіб, на якому є позначка «підходить для зняття водостійкої туші».

Інші засоби будуть менш ефективними, а завдяки докладеним зусиллям ви втратите не одну вію. А ще знімати туш необхідно акуратно прикладаючи ватний диск, змочений в спеціальному лосьйоні — у жодному разі не терти очі із зусиллям: так і розтягується шкіра повік, і відбувається випадання вій.

Відсутність турботи про шкіру навколо очей

Сюди можна віднести і застосування невідповідних засобів для догляду за зоною навколо очей, і повне ігнорування крему для очей, хоча перші зморшок в цій області з'являються вже після 25, і сухість очей під час роботи за комп'ютером.

Все це може стати причиною підвищення чутливості і дратівливості очей, в разі якщо ви використовуєте для повік звичайний крем, може виникнути алергічна реакція, за якою послідує втрата вій.

Обов'язково використовуйте креми для очей, які пройшли тестування, і спеціальні краплі для того, щоб заспокоїти слизову після роботи за комп'ютером або сидіння в гаджетах.

Фарбування вій

Зверніть увагу на склади фарб для вій — не всі вони однаково безпечні, і можуть містити різні речовини (формальдегіди, аромати, фенілендіамін), які при частому використанні можуть погіршувати стан вій і приводити до їх випадання.

Причому фенілендіамін може міститися також у фарбах на основі хни. Купуйте тільки якісні фарби для брів і вій, які не приведуть до негативних наслідків і алергії.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить