Помилки в очищенні шкіри обличчя, які призводять до висипань, акне і ранніх зморшків

"Ніколи не лягайте спати нафарбованими!", "Завжди змивайте макіяж на ніч!" — ці постулати знайомі кожній дівчині. Очищення — наріжний камінь косметології, але саме на цьому етапі багато хто припускається помилок, за які доводиться розплачуватися висипаннями, лущенням і ранніми зморшками, інформує Ukr.Media.

Плутати очищення і умивання

Головний секрет корейського догляду за шкірою обличчя двоетапне очищення: для початку потрібно позбутися від косметики. Для цього можна використовувати гідрофільну олію, міцелярну воду, двофазний засіб. Ці продукти розчинять макіяж, але їх також потрібно змити. Для цього використовуйте гель або пінку. Якщо обмежуватися одним кроком, то частина косметики залишиться на шкірі, заб'є пори і призведе до утворення акне.

Скраби

Ніжна, м'яка шкіра — мрія будь-якої дівчини. Тому в ритуал очищення багато хто додає щоденне скрабування. Частинки в засобі травмують обличчя, залишають мікротравми, призводять до висипань. Відлущування не варто проводити частіше одного разу на тиждень, при цьому вибирати варто не скраби з абразивними компонентами, а пілінги — наприклад, кислотні, або м'які гоммажі, які не травмують шкіру.

Очищати шкіру брудними руками

Не важливо, чим ви користуєтеся для видалення макіяжу, не торкайтеся до обличчя брудними руками. Якщо ви вибираєте гідрофільну олію, вимийте руки, ретельно висушіть їх рушником і почекайте кілька хвилин.

Вмиватися гарячою водою

Багато хто вважає, що майже окріп здатний відкрити пори, а значить, сприяє очищенню. Але це не так. Гаряча вода травмує шкіру, до того ж, витягує вологу з верхніх шарів. Намагайтеся вибирати кімнатну температуру, а закінчувати умивання прохолодною водою.

Вибираєте олію

Ця помилка відноситься до власниць чутливої і жирної шкіри. Олії здатні викликати висипання, тому зверніть увагу на легкі текстури. Якщо вам подобаються олії, пам'ятайте, що найбезпечнішими є кокосова та макадамічна олії.

Витирати обличчя рушником

На тканині у вологому теплому середовищі з неймовірною швидкістю розмножуються мікроби, тому косметологи рекомендують користуватися серветками, щоб промокнути шкіру. Якщо ж ви віддаєте перевагу рушнику, періть їх раз в два дні при температурі не менше 90 градусів і не допускайте, щоб після вмивання вони залишалися вологими. Незабаром ви помітите, що шкіра стала чистішою і свіжішою.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить