Помилки, які ви робите, коли носите біле, на думку стилістів

Попри те, що білий — універсальний колір, який пасує до всього, з ним виникає багато складнощів. Особливо якщо йдеться про гардероб. Навіть проста біла футболка здатна геть зіпсувати образ, якщо зробити чотири помилки, на думку професійних стилістів, інформує Ukr.Media.

Не перевірити річ на предмет просвічування

Освітлення в примірювальній майже завжди організовано так, щоб вигідно підкреслити фігуру та одяг. Тому необхідно завжди виходити з примірочної і намагатися шукати інше світло, найкраще денне, щоб подивитися на річ "під іншим кутом", порадили стилісти. Крім того, можна спробувати засунути руку під матеріал і перевірити, наскільки він просвічує. Важливо також переконатися, що через виріб не просвічують кишені, інакше це здешевить зовнішній вигляд. За словами стиліста, краще вибрати одну пару якісних лляних білих штанів, ніж три пари неякісних.

Одягати білу білизну під білі речі

Це поширена і для багатьох неочевидна помилка, адже одягати біле під біле здається цілком розумним. Але річ у тім, що біла спідня білизна створює контраст зі шкірою, який помітний крізь одяг. Фахівці порекомендували вдягати тілесну білизну під білі речі, бо вона не буде просвічувати.

Вибирати невідповідний білий

Білий колір існує в декількох відтінках, і не кожен з них може пасувати до того чи іншого тону шкіри. На думку експертів, оптичний білий колір насправді підходить небагатьом людям. Замість нього вона запропонувала спробувати м'який білий — він менш різкий і гармонує з білками очей. Стилісти також порадили знайти ті відтінки білого, які найкраще пасують до відтінку шкіри. Якщо відтінок шкіри холодний, то, найімовірніше, добре підійде білий із синім підтоном, якщо теплий — слонова кістка. Визначити підтон шкіри можна за кольором вен на зап'ясті: якщо вони блакитні, то підтон холодний, якщо зеленіші, то теплий.

Не розбавляти білий аксесуарами

Думайте про білу річ, як про чисте полотно. Повністю білий образ має нудний вигляд. Зробити його більш стильним допоможуть металеві прикраси, яскраві туфлі, велика помітна сумка, якісний ремінь та інші аксесуари.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить