Помилки, які ми робимо найчастіше під час догляду за одягом

Щоб речі прослужили вам довго і зберегли свій пристойний вигляд, потрібно правильно доглядати за ними. А багато хто припускається помилок, через які одяг швидко зношується і втрачає форму, інформує Ukr.Media.

Експерти кажуть, що на одяг дуже сильно впливає прання. При сортуванні речей звертайте увагу не тільки на колір, а й на матеріал виробу. Делікатні речі не рекомендується прати разом із одягом із щільної тканини, та й важливу роль відіграє температура води. Загальна рекомендація — не нехтуйте правилами прання, вказаними на ярликах одягу.

Також не знімайте футболки та водолазки за комір. Здебільшого це стосується чоловіків. В результаті подібних маніпуляцій вирізи та коміри стають розтягнутими і повернути їм колишній вигляд дуже важко. Знімайте одяг, взявшись обома руками за нижній край.

А щоби речі не втрачали свій колір, експерти не радять наносити на них парфуми чи туалетну воду. Просто деякі інгредієнти, що входять до складу парфуму, можуть призвести до вицвітання тканини. Наносьте духи на шкіру і чекайте на повне вбирання.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить