Помилки, які ми допускаємо у використанні тонального крему

Ви неправильно підбираєте тон

Перша і найголовніша помилка у використанні тонального крему — вибір неправильного відтінку. Підбираючи тон в магазині, не варто тестувати його на зап'ясті: на різних ділянках тіла відтінок шкіри трохи відрізняється, і, всупереч поширеній думці, на обличчі і на зап'ястях він далеко не ідентичний. Тональний крем необхідно тестувати на щоці під вилицею і на лінії нижньої щелепи: відтінок повинен ідеально зливатися з вашою шкірою і не відрізнятися за кольором від шиї і області декольте. Майте на увазі, що на повітрі тональний засіб окислюється і трохи змінює свій відтінок, тому ідеальним варіантом буде взяти кілька пробників і спробувати нанести їх вдома при природному освітленні і залишити на якийсь час, щоб побачити фінальний колір, інформує Ukr.Media.

Ви не готуєте шкіру до нанесення тону

Навіть хороший тональний крем не буде красиво виглядати на погано зволоженій шкірі: він відразу підкреслить всі нерівності, зморшки і лущення. Перед нанесенням тонального засобу шкіру треба обов'язково очистити і зволожити сироваткою і кремом. Засоби на основі гелю перед нанесенням тону використовувати не варто — вони можуть скочуватися, і тоді ви не отримаєте ні належного зволоження шкіри, ні рівного кольору обличчя.

Ви неправильно доглядаєте за кистями

Звичайно, крем можна наносити і руками, але візажисти рекомендують все ж обзавестися спеціальною кистю для тону з синтетичним ворсом. Це важливо, оскільки тільки така кисть не вбирає продукт. Проте, за кистями необхідний правильний догляд: нехтування чисткою ваших інструментів призведе до розмноження бактерій, які можуть стати причиною тьмяного кольору обличчя і появи прищів. Кисті необхідно очищати спеціальними засобами після кожного використання, ретельно промиваючи ворс і даючи йому повністю висохнути перед наступним використанням.

Ви наносите занадто багато тонального засобу

У прагненні обзавестися ідеально рівним кольором обличчя дуже легко перестаратися. Велика кількість тонального засобу на обличчі ніколи не буде виглядати природно, навіть якщо тон якісний і дорогий. Все, що ви отримаєте, — ефект маски і дуже неохайний вигляд. Тональний засіб необхідно наносити тонким шаром, розтягуючи від центру до периферії, а явні недосконалості точково маскувати консилером — так покриття буде легким і природним.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить