Подовжений чубчик: як створити стильний образ

Жіночний і романтичний подовжений чубчик офіційно знову в моді. Якщо ви хочете оновити свій звичний стиль, чому б не почати саме з нього? До того ж, цей елемент сучасного образу багато що змінює — освіжає погляд, покращує зачіску, робить зовнішність більш ніжною або ж, навпаки, таємничою і загадковою, інформує Ukr.Media.

Будь-яка стрижка з подовженим чубчиком відразу ж змінюється, а зачіска, будь то розпущене волосся, високий хвіст або зібраний пучок, стає більш стильною та елегантною. Нижче розповідаємо, які варіанти варто спробувати в новому сезоні.

Прямий подовжений чубчик

Вічна класика, яка завжди в моді, — універсальний прямий «відрослий» чубчик, що виходить за лінію брів. Він може бути як густий, так і рідкий (порятунок для власниць тонкого, негустого волосся) в будь-якому випадку виглядає виграшно і дозволяє зробити зачіску більш презентабельною. Ідеальний варіант для коротких, середніх і довгих пасом будь-якої густоти.

Подовжений чубчик-арка на дві сторони

Модний чубчик півколом (дугою) з подовженням з боків — один з хітів сезону. Його головна фішка в тому, що такий чубчик робить лоб «оголеним», що дозволяє відкрити погляд і надати образу легкості і грайливості. Вона чудово підходить для власниць довгого і середнього волосся будь-якої текстури, і круто поєднується як з прямими, так і зібраними у хвіст або косу пасмами.

Подовжений чубчик, що обрамляє обличчя

Ще один схожий варіант, але з більш видовженими бічними пасмами — асиметричний чубчик на дві сторони, красиво обрамляє овал обличчя. Стрижка з таким чубчиком поєднує в собі жіночні лінії і сучасний стиль. Підійде для пікс, боба і довгого прямого або кучерявого волосся. Надихайтеся зоряним прикладом Хейлі Бібер і носіть такий чубок з кінським хвостом або недбалим пучком.

Рівний французький подовжений чубчик

Якщо ви любите бути в тренді, беріть на озброєння культовий французький чубок, який знову повернувся в моду. Це той самий знаменитий рівний чубчик в стилі Бріжит Бардо, і його особливість у тому, що він починається від середини тім'я і злегка прикриває собою брови. Найкраще поєднувати такий чубок з прямими пасмами. Відмінні приклади подібного стилю серед знаменитостей — Дакота Джонсон, Мілла Йовович, Карла Бруні і навіть перша леді Франції Бріжит Макрон.

Косий подовжений чубчик

Чубчик, покладений набік, також стане чудовим варіантом, щоб урізноманітнити звичний стиль і надати образу свіжості. Такий тип чубчика допомагає пом'якшити риси обличчя, особливо трикутної і круглої форми. А його головна перевага — в різноманітності текстур, адже він може бути зовсім різним, наприклад, гладким, хвилястим або злегка нерівним. Недбало спадає на один бік, чубчик навскоси допоможе створити ідеальний грайливий образ.

Рваний подовжений чубчик

Якщо ви володарка кучерявого волосся або просто хочете бути в тренді (або повернути свої 16 років), рішенням може стати рваний подовжений чубчик. Молодить, освіжає і додає образу легкості. Густий або рідкий рваний чубчик виглядає по-модному розтріпаним. Важлива особливість — зробити м'який перехід від чубчика до основної маси волосся. Добре підходять для облич квадратного і круглого типів.

Подовжений чубчик на кучеряве волосся

Попри різні забобони і сумніви, багатьом чубчик на хвилясте волосся додає ряд переваг. Тому якщо ви самі по собі кучеряві або зважилися на хімічну завивку, можете сміливо відрізати чубок. Навіть в подовженому варіанті він виглядатиме дуже ефектно, що доводять своїм прикладом відомі моделі, актриси та інші селебріті.

Чубчик на хвилясте волосся підійде для власниць квадратної форми обличчя, а також допоможе приховати високий або великий лоб. Плюс до всього, він додасть пасмам об'єму від самих коренів і підкреслить природні локони або підкручені пружні завитки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить