Після цього рецепту, сивина зійде на нівець

Коли починає сивіти волосся, дуже важко відновити його, а також запобігти подальший сивині. Єдиний варіант контролювати сиве волосся, це використовувати засоби для волосся, але проблема в тому, що вони зроблені з хімічних складників, що може призвести до більших проблем. Волосся може ослабнути, стати ламким і випадати, інформує Ukr.Media.

Ми пропонуємо 100% дієвий натуральний засіб для того, щоб побороти цю проблему. Це харчова сода. Цей продукт знаходиться на кухні у кожного і дійсно допоможе позбутися свинини. Просто наносячи соду на волосся, ви зможете помолодшати на 20 років. Ще одна із переваг харчової соди є в тому, що вона дуже дешева і її легко придбати, тому це не буде проблемою для кожного здобути цей інгредієнт і використовувати.

Деякі жінки за 50 зізнаються, що дехто з них використовує саме соду для лікування волосся. Єдине, про що вони жалкують це те, що не почали використовувати засіб раніше.

Потрібні інгредієнти:

  • 1 баночка шампуню будь-якого
  • сода
  • яблучний оцет

Змішайте соду з шампунью і додайте трішки яблучного оцету. Наносити цей шампунь потрібно на вологе волосся, роблячи ніжний масаж протягом декількох хвилин. В кінці змийте цей засіб великою кількістю води. Використовуйте цей рецепт хоча б раз на тиждень. Після трьох тижнів постійного лікування, ви вже помітите перший ефект. Волосся стане міцним, а від сивини не залишиться й сліду.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить