Перукар розповів, як насправді треба користуватися бальзамом для волосся

Деякі з нас звикли доглядати волосся не як належить, а інтуїтивно. Що нерідко призводить до поганої якості локонів, жахливої форми зачіски або кінчиків, що січуться, інформує Ukr.Media.

А бальзамом для волосся ви вмієте правильно користуватися?

Ні для кого не секрет, що у тікток можна знайти багато корисних людей. Одним з таких став перукар Джонатан Ван Несс. Чоловік регулярно розповідає своїм підписникам, як правильно доглядати волосся. І аудиторія активно підтримує стиліста по волоссю.

В одному зі своїх відео чоловік розповів і показав, як правильно користуватися бальзамом для волосся. Бо жах! — досі є особи, які цього не знають. Або, що гірше, не вважають за потрібне використовувати це чудо-засіб. І дуже дарма! Саме бальзам допомагає затримувати воду у волоссі, сприяє його гладкості, блиску і здоровому вигляду. Але досягти бажаного результату можна в тому разі, якщо використовувати правильну техніку нанесення продукту на волосся.

Саме цьому перукар Джонатан Ван Несс і навчив підписників, розповівши, що після використання шампуню (два рази) слід нанести трохи бальзаму та обережно розчесати вологі локони гребенем із широкими зубами. За словами професіонала, цей метод дозволить запобігти утворенню ковтунів та забезпечить більш рівний розподіл бальзаму.

Ролик швидко набрав популярності та величезну кількість коментарів. Хтось дивувався простоті лайфхаку і нарікав, що сам не додумався до нього. Інші гордо казали, що давно вже так роблять і спосіб справді робочий.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить