Основні помилки при нанесенні гель-лаку

Почнемо з того, що гель-лак шелак — це не одне і те ж. Гель-лак — це покриття для нігтів, яке поєднує властивості манікюрних лаків і гелів. Ми можемо часто почути, що його називають «шелак», але це абсолютно неправильно. Така асоціація виникла у зв'язку з виходом на ринок продукції Shellac CND (відрізняються унікальним складом), інформує Ukr.Media.

Якщо ви вже обрали свій цікавий дизайн на найближчі 14 днів і готові приступати до нанесення, то вам потрібно знати про основні помилки, уникнути яких допоможуть «продовжити життя» вашого манікюру.

1. Використовуєте неправильний баф для шліфування

Щоб шелак або гель-лак тримався 14 днів і навіть більше, потрібно відшліфувати нігтьову пластину. І це потрібно робити навіть у тих випадках, коли в технології нанесення засобу цього не потрібно. Для того, щоб гель-лак краще тримався, потрібно вибрати правильний інструмент. Всі пилочки відрізняються абразивністю. Відповідно, чим тонше ніготь, тим більше він повинен бути. Для ногтьової пластини без особливостей можна сміливо брати баф з абразивністю — 220-280 гріт.

Абразивність — це критерій визначає кількість грітів, на поверхні.

2. Погане знежирення нігтьової пластини

Нігтьову пластину потрібно завжди ретельно знежирювати. Найчастіше для цього використовують праймер, який забезпечує краще зчеплення нігтьової пластини і покриття. Виробники випускають кислотний і безкислотний варіант. Другий відмінно підійде, якщо у вас тонкі і чутливі нігті. Якщо цього засобу не знайшлося під рукою, візьміть спирт. Ні в якому разі не пропускайте цей важливий момент!

3. Забули «запечатати край нігтя»

Кожен шар гель-лаку потрібно «запечатувати». Для цього потрібно пройтися базою з краєчку нігтьової пластини зліва направо або навпаки. Найчастіше пропуск цього кроку може призвести до сколам.

Використання неякісної УФ лампи теж впливає на нігтьову пластину. А ви знали, що вони навіть мають термін придатності?

4. Поєднуєте неправильно матеріали

Поєднувати матеріали, як і догляд в косметиці, дуже важливо. Іноді склад продукту може працювати в парі з іншим не так ефективно. Тому краще всього брати засоби однієї лінійки. Тоді про відшарування і сколах на кінчиках можна буде забути!

5. Ну чому у мене?

Це самий нестандартний пункт, який варто враховувати. Кожен має свої індивідуальні особливості організму і самої нігтьової пластини. Навіть прийом вітамінів або будь-яких інших таблеток може призвести до того, що гель-лак буде триматися набагато менше.

Звертати увагу на склад продукту треба завжди, адже хімічні елементи, які є в гель-лаки при довгому використанні, накопичуються в організмі.

Якщо ви побачите напис 7free, 5-free або хоча б 3free. Сміливо купуйте! У такому засобі немає: формальдегіду, дебутилфталата, камфори, кселола і МЕК (метилетилкетону). Такі лаки наносять шкоду споживача і навколишнього середовища.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить