Недбалий пучок та інші антитрендові зачіски, які ви досі робите

Попри головний тренд останніх років — природність у всьому, багато хто продовжує благати майстрів зробити складну багаторівневу стрижку, що саме собою просто незручно в плані підтримки форми. Не краща ситуація, коли справа доходить до укладання — від хитромудрих зачісок теж не всі готові відмовитися навіть у 2023 році. Ми вивчили головні hair-антитренди кінця цього року та готові поділитися ними з вами, інформує Ukr.Media.

Об'єм

Так, дівчата, які не можуть похвалитися щільним і густим волоссям, прагнуть всіляко підняти волосся біля коріння. У цьому є сенс, і стилісти в жодному разі не відмовляють нас від подібних маніпуляцій, і все ж занадто крутий об'єм або начіс з додаванням гофре буде доречний лише на фотосесії, але ніяк не в житті, де подібні важкі укладання будуть виглядати комічно і неактуально.. Стилісти рекомендують обмежитися пудрою для об'єму та феном.

Пов'язки на голову

Колись зачіски в грецькому стилі та всілякі стрічки як яскравий акцент на волоссі були головним трендом. Сьогодні стилісти вже не рекомендують захоплюватись складними укладаннями з використанням об'ємних декоративних елементів. До речі, повністю відмовлятися від стрічок, пов'язок та обідків не варто, головне, зробити їх основним елементом і не доповнювати плетінням та головними уборами.

Французька коса

Одна з найжіночніших зачісок, але при цьому таке плетіння виглядає нудно наприкінці 2023 року. Чим більше у вас волосся, тим акуратніше варто бути з косами, особливо з об'ємною французькою. Замінити таке плетіння можна кількома кісками з боків. До речі, стилісти радять плести їх саме по-французьки, або замінити косу на хвіст. Підліткам можна поекспериментувати з канекалоном, який став трендом цього літа.

Недбалий пучок

Наскільки сильно любили пучки минулого року, настільки ж сьогодні ця зачіска навіює нудьгу. Пухнастий пучок буде доречний вдома, поки ви займаєтеся домашньою роботою, проте на вихід з дому краще продумати актуальнішу зачіску. Стилісти рекомендують потренуватися з виконанням гладких пучків або навіть обійтися гладким хвостом. Використовуйте гель або пінку, щоб волосся не вибивалося, при цьому не пригладжуйте волосся занадто сильно — все ж таки варто зберегти природний ефект.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить