Небезпека від звичайного гребінця: коли міняти і як часто варто його мити

Відсутність блиску, посічені кінчики, лупа, швидке забруднення волосся і жирність біля коріння можуть бути наслідками відсутності догляду за гребінцем, інформує Ukr.Media.

Гребінці потрібно вчасно міняти

Більшість гребінців не призначені для кількох років використання. Універсального терміну придатності вони не мають, все залежить від матеріалу та його стану.

Наприклад, дерев'яні гребінці з часом можуть почати псувати волосся. На їх зубчиках можуть з'явитися невеликі тріщини, які чіпляються за волосся і рвуть його.

Це призведе до того, що зачіска втратить свій вигляд, волосся виглядатиме менш здоровим. Ті волоски, які обірвуть зубчики, почнуть сіктися. Тріщини можуть з'явитися через механічні дії, падіння, висихання дерева та інші фактори.

Якщо говорити про пластикові гребінці у яких на кінчиках є круглі наконечники, то як тільки один із цих наконечників відпав, гребінець варто замінити. Такі зубчики пошкоджують і рвуть волосся.

Деякі металеві та пластикові гребінці можуть прослужити дуже довго. Головне — стежити за їхньою гігієною.

Гребінець потрібно часто мити

Дуже багато жінок просто чистять гребінець, але не миють його (або роблять це не так часто, як потрібно).

На гребінці накопичуються не тільки волосся, а й шкірне сало, пил та інші забруднення. Навіть якщо зубчики гребінця візуально чисті, на них після декількох застосувань все одно буде жир, залишки засобів для укладання, незмивні засоби догляду і налиплий бруд.

Тому важливо мити гребінець якщо не кожен день, то хоча б кожні 3 дні. Від цього безпосередньо залежить зовнішній вигляд і якість волосся: його блиск, швидкість забруднення та інше. До речі, лупа та свербіж шкіри голови може виникати саме через відсутність гігієни гребінців.

Ще один невеликий лайфхак, пов'язаний з гребінцями та гігієною. При відвідуванні салону краси зверніть увагу на те, як і де зберігаються гребінці у перукаря (як мінімум — чи змінив він гребінець після попереднього клієнта).

За цим фактором ви зможете визначити надійність салону за рівнем гігієни у ньому. Дезінфекція гребінців обов'язкова для перукарень, а її відсутність відмінно характеризує ставлення до клієнтів, їх здоров'я та краси.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить