Не робіть цього: 3 найшкідливіші салонні процедури для волосся

Сучасні салони краси пропонують безліч процедур для перетворення і догляду за волоссям. Фахівці обіцяють повну безпеку і приголомшливий ефект. Однак є процедури, яких варто уникати, інформує Ukr.Media.

Лікарі-трихологи розповіли, від яких процедур для волосся краще відмовитися, щоб уникнути неприємних наслідків. По-перше, експерти назвали пілінг шкіри голови. Вони зазначили, що це насамперед лікувальна процедура і проводити її може тільки сертифікований фахівець. Крім того, часте проведення пілінгу здатне призвести до подразнення шкіри голови. У зв'язку з чим можливе виникнення алергічних реакцій, поява сухості та лупи. Однак за словами фахівців, таку процедуру проводити час від часу необхідно, оскільки глибоке очищення цієї зони дає змогу зробити локони сильними та здоровими.

Однією з найбільш спірних доглядових процедур косметологи назвали ботокс для волосся. Лікарі розповіли, що під час її проведення використовується ботулотоксин, який позитивно впливає на структуру шевелюри, забезпечуючи гладкість, блиск і щільність волосся. Водночас склад рекомендується наносити тільки на фарбоване волосся. Причому здоров'я пасмам це не принесе, бо ефект від ботокса є тимчасовим. А якщо нанести речовину на натуральне волосся, то ніякого результату ви не досягнете, а лише травмуєте локони, пояснили експерти.

Попри розвиток індустрії краси, дерматологи також порадили не використовувати надто часто хімічну завивку. Ця процедура, за всієї своєї привабливості, негативно впливає на білкові сполуки в структурі волосини. Тим самим роблячи локони ослабленими і млявими. Шевелюра, що зазнала хімічної обробки, потребує особливого догляду. Крім того, якщо пружні локони вам набридли, позбутися їх не вийде. Завивку можна тільки зістригти. Тому доведеться довго відрощувати волосся.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить