Не потрапляйте на виверт: косметологи втрачають дар мови від цих порад з інтернету

З розвитком інтернету, звісно, багато в чому стало легше. Швидше знаходиться інформація про що завгодно: поради психолога, будівництво та ремонт, як пошити сукню або поліпшити шкіру. Біда в тому, що перевірити професіоналізм порадника в Мережі неможливо. Нерідко поради з інтернету змушують сивіти і втрачати дар мови справжніх косметологів, оскільки "вбивають" шкіру обличчя — не потрапляйте на виверт, інформує Ukr.Media.

Дезодорант для матування шкіри

Ця порада набуває все більшої популярності, але робити так у жодному разі не можна. Будь-який фахівець з догляду за шкірою пояснить, що антиперсперант працює з потовими залозами, але ніяк не з жировими. Так, він запобігає появі зайвої рідини, але якщо мазати ним обличчя, не за горами вугрі, запалення та інші "радощі" пубертату. І, між іншим, не виключений хімічний опік, а потім — лущення.

Прищ, підсушений зубною пастою

Не корисна для шкіри обличчя і зубна паста, якою радять боротися з прищами. Склад засобу для чищення зубів здатний серйозно спалити шкіру, а також викликати алергію. Найнешкідливіший наслідок — надмірна сухість, яку шкіра компенсуватиме виділенням зайвого жиру. А отже, не за горами нові прищі.

Тонік із хлоргексидину

Цією порадою користуються навіть деякі зірки, незважаючи на її крайню шкоду. Склад знищить, звичайно ж, шкідливі бактерії, але й хороші не пощадить. Але ж корисна флора захищає від несприятливого середовища. Не кажучи вже про те, що хлоргексидин робить шкіру тоншою і сухішою, а отже — призводить до швидшого старіння. Краще користуватися тоніком, створеним спеціально для шкіри обличчя.

Скраб із підручних засобів

В інтернеті сотні рецептів домашніх скрабів, коли з гелем для душу змішують каву, сіль або цукор. Безперечно, це корисні склади… але для тіла. Обличчя вони можуть пошкодити. А в рану легко потраплять бактерії, викликаючи запалення. Краще користуватися кислотними або ензимними пілінгами, створеними спеціально для обличчя.

Кокосова олія замість зволожувального крему

Порадники з мережі рекомендують цю олію для всього організму. Насправді ж вельми жирна речовина цілком здатна закупорити пори. Вона підходить для п'ят, у скраби для тіла. Але на обличчя наносити точно не варто.

Будь-які поради, знайдені в інтернеті, краще перевіряти ще раз. Запитати у фахівців, звернутися на сайт косметологічної клініки — та хіба мало способів уточнити інформацію. Не варто навмання використовувати знайдену на форумі або сайті пораду, ризикуючи власною красою, а то й здоров'ям.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить