Назло ретроградній Венері — місячний календар стрижок та фарбування на серпень 2023

Перш, ніж записатися в салон краси та призначити побачення своєму майстру, варто проконсультуватися з небесними світилами та звіритися з місячним календарем. Тим більше, що у серпні 2023 року на небосхилі пануватиме ретроградна Венера, яка відповідає не лише за кохання та фінанси, а й за красу, інформує Ukr.Media.

Ось чому на будь-які маніпуляції із зовнішністю потрібно дивитися скептично і виконувати їх вкрай обережно, без різких рухів тіла. Наприклад, якщо ви давно хотіли піддатися трендам — відрізати волосся, пофарбувати його в улюблений колір Барбі або завити — не поспішайте і краще зачекайте до вересня.

Ну, а для найнетерплячіших і тих, хто заздалегідь спланував похід до перукаря, ми склали місячний календар стрижок та фарбувань на серпень 2023 року.

Користуйтеся на здоров'я, щоб не облажатися і отримати від місяця всю користь за відрізане волосся і забарвлення сивини!

Коли стригти волосся у серпні 2023 (і фарбуватися)

1 серпня стрижка підкине вам грошей або висвітить чудовий (а головне швидкий) спосіб підзаробити. Фарбуватися теж непогано, якщо хочете знайти адекватних бізнес-партнерів або порядних інвесторів.

Ідіть стригтися після обіду 4 серпня, якщо хочеться прожити 100 років, а також побачити той момент, як Ілон Маск викликає на баттл інопланетян, а не Цукерберга. Також стрижка обіцяє кохання, а ось фарбування може зіпсувати вам репутацію.

5 серпня потрібно фарбуватися тим, хто втомився від проблем, брехні та пакостей співмешканців. А ось стригтися не варто нікому.

Увечері 7 серпня йдіть стригтися, якщо втомилися від іпохондрії та скиглення інших. А ось фарбуватися варто тим, хто давно агресує на навколишніх і навіть дворових котів-жебраків.

Вечір 8 серпня та ранок 9-го — не найкращий час для стрижки, але відмінний для фарбування. Новий колір волосся обіцяє багатство та речі, куплені не на розпродажі.

Ідіть стригтися вранці 10 серпня, щоб перестати хворіти та завантажувати аптечку всілякими ліками. Пийте воду і відмовтеся від фарбування волосся.

Якщо не боїтеся депресії, то йдіть стригтися 11 серпня. Фарбувати можна лише коріння, але краще не треба.

14 серпня можна йти стригтися тим, кого все влаштовує у житті, а фарбуватись тим, хто навпаки мріє про зміни.

15 серпня стригтися не можна, а ось фарбуватися можна — якщо хочете привернути увагу і плюс 100 лайків під останньою фоткою в інстаграм.

18 серпня чудова нагода підстригтися — і для гаманця добре, і для здоров'я корисно. Фарбуватися можна лише у світлі відтінки!

19 серпня стрижка викличе "нічний дожор", а ось фарбування — зустріч із потенційним партнером.

26 серпня шукайте у всіх салонах краси радість від зрізаних кінчиків, а про забарвлення забудьте.

28 серпня не стрижіться і не фарбуйтеся — краще прийміть себе природну, а 29 серпня пофарбуйтеся заради кар'єрного зростання та нової посади.

Щоб притягнути кохання всього свого життя, вирушайте на стрижку 31 серпня. Пофарбуватися можете також для повного і абсолютного щастя.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить