Навіщо потрібна сечовина в косметиці для обличчя та в яких засобах її шукати

Цікавий інгредієнт, який ми не так часто зустрічаємо на полицях магазинів. Може, вся річ у непривабливій назві? А тим часом сечовина в косметиці для обличчя працює за тим же принципом, що і низько-і середньомолекулярна гіалуронова кислота. Просто її не розпіарили. Настав час перестати ігнорувати цей дієвий компонент!, інформує Ukr.Media.

Що таке сечовина

Так, ви все правильно зрозуміли: компонент справді має безпосередній взаємозв'язок із продуктом сечовидільної системи — саме там її виявили кілька століть тому. Але не поспішайте зневажливо пирхати — у баночку з кремом потрапляє сечовина, отримана синтетичним шляхом у лабораторії. Ця сполука називається «карбамід». А на етикетці косметики ви знайдете її під назвою urea.

До речі, у здоровій молодій шкірі сечовина спочатку присутня у досить великій кількості — вона становить близько 7% натурального зволожуючого фактора. Сечовина здатна вловлювати молекули води та утримувати їх у клітинах.

Корисні властивості сечовини для шкіри

Основні напрямки дії сечовини в косметиці для обличчя: зволоження та відлущування. Все залежить від процентного вмісту речовини у складі. У низькій концентрації (до 10%) сечовина працює як зволожуючий агент: вона зв'язує молекули води між собою, що перешкоджає випаровуванню вологи з поверхні шкіри.

У вищій концентрації — від 10 до 25% — сечовина в косметиці має кератолітичну дію. Засоби з високим вмістом не призначені для обличчя, проте відмінно підходять для огрубілої шкіри п'ят. Ви можете побачити баночку, у складі якої буде і 50% сечовини — такі засоби, зазвичай, призначають дерматологи (наприклад, для лікування грибкових захворювань).

Кому підійде крем із сечовиною

Рівень сечовини може знижуватись з віком, під впливом захворювань, кліматичних та фізіологічних факторів. Шкіра обличчя реагує на це сухістю, лущенням, мікротріщинами. У цій ситуації розумно заповнити рівень сечовини ззовні. Вибирайте косметичні засоби із концентрацією від 1% до 10%.

При цьому 10% буде потрібно лише для сухої, зневодненої шкіри. Якщо вас турбують лише періодичні сезонні лущення, можна обійтися універсальною концентрацією 5% або 1%. Майте на увазі, що відкриті ранки та порізи, гнійні прищі та вугри — протипоказання до використання крему з сечовиною для обличчя.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить