На які ділянки тіла в жодному разі не можна наносити парфум навесні та влітку

Духи є важливим елементом самопрезентації, який здатний завершити ваш образ. Однак у теплу пору року користуватися ними потрібно дуже обережно. Річ у тім, що легко переборщити з улюбленим ароматом, коли на вулиці стоїть спека. Занадто виражений запах може спровокувати мігрень, а й серйозно заважати оточуючим. На які зони в жодному разі не можна наносити парфуми навесні та влітку, інформує Ukr.Media.

Декілька правил використання парфумів навесні та влітку

Жодних «важких» ароматів

Не варто пізньою весною та влітку користуватися тими самими парфумами, які "зігрівали" вас у зимову пору. Вони зазвичай мають надто важкий шлейф, тому швидко набридають.

Крім того, згідно з "парфумерним етикетом", це неприпустимо, якщо ви перебуваєте серед людей або збираєтеся їхати в громадському транспорті. Краще вибрати легкий аромат з витонченими нотами квітів, зелені, цитруса.

Парфуми потрібно наносити тільки на очищену шкіру

Це означає, що найкраще він почуватиметься на чистій сухій шкірі після душу. При цьому якщо у вас гель і лосьйон з сильною віддушкою, то в парфумах немає потреби. Віддавайте перевагу делікатним ароматам гелю для душу, щоб вони не заважали вашим улюбленим духам.

Важливо не переборщити з кількістю парфуму

У теплу пору року достатньо кількох натискань на дозатор, щоб створити легкий шлейф.

Куди в жодному разі не можна наносити духи навесні та влітку

Оскільки в спекотну пору шкіра активно потіє, не варто наносити парфуми в ті зони, які зазвичай підходять для цього взимку: зап'ястя, колінні та ліктьові згини, шию. Аромат тут ризикує сильно спотворитися не в кращий бік. Вибирайте більш "прохолодні" ділянки тіла на кшталт лопаток, плечей або ж просто наносьте парфуми на волосся, пройшовши крізь "ароматну хмару".

Пам'ятайте, що навесні та влітку неправильне використання парфумів може спричинити не лише мігрень, а й алергію та подразнення шкірних покривів, що супроводжується сильним свербінням, неприємними відчуттями і навіть пухирями. Тому перед виходом на сонце аромат не слід наносити на відкриті ділянки шкіри.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить