Модний макіяж очей 2023, який зробить вас молодшими: візажист розкрила секрети

Жінкам, яким за 40, часто радять не використовувати мерехтливі тіні для повік, але візажист Калондія Кейсі (Kalondia Casey) не згодна з цим застарілим правилом. Експерт поділилася своїм лайфхаком з нанесення тіней, який займає всього 10 хвилин, інформує Ukr.Media.

"Який найпростіший спосіб відкрити погляд і виглядати чудово? Я вам покажу", — розповіла Кейсі в ролику, опублікованому в tiktok.

В першу чергу візажистка нанесла основу під макіяж і консилер на повіки, щоб згладити нерівності шкіри. Після цього вона поставила крапку над повікою за допомогою кисті, на яку набрала трохи тіней. У цьому місці надалі буде використовуватися перехідний колір. Кейсі пояснила, що такий трюк піднімає навислу повіку і відволікає увагу від зморшок.

Потім візажистка почала наносити і розтушовувати тіні, уникаючи складки повік. Вона пояснила, що "перехідний" колір повинен бути тілесного відтінку, який схожий за кольором на тон шкіри.

Наступний крок — нанесення більш темного відтінку на зовнішній кут повіки. За словами Кейсі, це найбільш важливий трюк, щоб візуально збільшити очі.

Після цього вона нанесла спрей для закріплення макіяжу на безіменні пальці і набрала трохи мерехтливих тіней.

"Я наношу їх прямо на рухому повіку. Дами, такий спосіб моментально підтягує її і відкриває очі", — додала візажист.

В якості фінішного етапу Кейсі взяла кисть і розтушувала тіні, зазначивши, що тепер макіяж виглядає природно і витончено.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить